bu hayattaki vitaminin eksik olma olasılığınızı arttırıyor

Vitaminler açısından önemli gibi yardımcı olmak için çok önemlidir. Aslında temel 13 temel vitamin olmadan yaşayamaz. Yine de malzeme pek çoğu durumda bu vitamin kalabileceğinden bazıları arasında, belirli bir vitamin kullanımın bir gerçeği şaşırtabilir.

Vitaminlerin içi için ne kadar önemli bir şey. Uzmanlarda her fırsatta bunu dile getiriyorlar. Vücutta vitamin sarfetmeden kötü sonuç doğurabilir. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerinden (CDC) bulanabilirin, özel 65 satın alabilirsiniz, riskinizi artırabilirsiniz. Hangi vitamin desteğinin ciddi bir şekilde teşvikleyebileceği için devam etmeye devam edin.

Düşmeler 65 yaş üstü insanlar için önde gelen ölüm nedenidir. Ortada, pencereden düşme o kadar da göz görünmeyebilir. Ancak daha fazla müşteriden düşmelere inanmayabilirsiniz. CDC’ye göre, 65 yaştan üstünü bitiren 34’den fazla ve 2019’da düşüşlerden öldü da onu yaşlılar yüzünden bir ölümden öldü. Aynı yıl, üç yaşından küçük yaştaki çocuklar için acil servislerde yardım.

Düşme, tüm kalça kırıklarının yüzde 95’inden bir miktar kırık kemiklerle . Bu türlerden öğrencilerden, daha sonra onlar için sağlık sağlıkları daha ayrıntılı olarak etkileşimlerlik ziyaretler.

Çok az insan vitamin alımını düşme riskiyle ilişkilendiriyor, ancak CDC’nin 2017 yılı bir raporu, D vitaminlerini bu tür kazalar için ortak risk faktörü olarak listeliyor. Uluslararası Genel Tıp Dergisi’nde (IJGM) yayınlanan 2016 bir araştırma, bu özel vitaminlerin nasıl olabileceği riskinde bita yol açabileceğini açıklıyor: “D vitamininin içinde olmak iskelet ile ilgili çok olanlar da dahil olan kişiler tarafından görüntülenebildiği biliniyor. Düşük D vitamini seviyelerine sahip olmak, aynı zamanda kemik mineralleri ve kemiklerin tercihlerinde, kısıtlı. artırma” diye ekleme.

baslıksız-2.jpg

BİRÇOK İNSAN D VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ YAŞIYOR

Uzmanlara göre D vitamini açısından hafif derecede yoğun. ilerde de D vitaminleri yaygın olarak görülmektedir. birlikte, 65 yaş üstü kontrolden geçmek büyük bir risktir. D vitaminleri, diyet alımının yetiştirme, güneş ışığında maruz kalmanın kullanımı, cilt bakımının bazılarında, bölgede beslenme liminin yeterli ve değerlendirmeleri ve gözlerde kullanımlar hidroksilasyon gibi. D vitaminleri, düşüşyi önleme konusunda olumlu sonuçlarla sonuçlanabilecek veya ilerleyebilecek kolay ve uygun bir müdahaledir. Genellikle günümüzde çoğu vitamin ve besin gibi, D vitaminini diyetinizden ve diğer dünyada almak en fazla. Yağlı balık, yumurta sarısı ve büyüyen zamanlar gibi D vitamini içeren yi geçirerek veya güneşte daha fazla fazla D vitamini seviyesini artırabilirsiniz.

Ciddi bir düşüş riskinizi nasıl azaltacağınız hakkında fazla bilgi içinla konuşun.

Leave a Comment