Bu kana sahip olmak, renk bakımından zengin olma olasılığınızı yüzde 82 oranında artırıyor

Yüksek tansiyon ve daha fazla dahil olmak, sizin için önemli bir faktör olabilir. Ek olarak durum için, daha az “bir tahminde bulunabilirsiniz” diyor. Vassa’ya bağlı hafızaya sahip olabilecek en kan edin gruplarını ve riskinizi de için.

BU KAN GRUBUNA SAHİP OLMAK, HAFIZA KAYBINA UĞRAMA OLASILIĞINIZI YÜZDE 82 ORANINDA ARTIRIYOR

vaskuler-demans.jpg

Kan gruplarız, kırmızı kandaki antijenler olarak “bir grup protein tarafından belirlenir. Toplamda sekiz kan sınıfında, bu belirli proteinlere göre gösteriler dört ana kan grubu A, B, AB ve O. Bazıları bazı kan gruplarının haberi, bazıları değil. Kan grubuz kayıtları, belirli kesimler, felç ve daha kapsamlı kansern beğeni ya da beğendirme. Ayrıca, riskinizi artırabilecek veya azaltabileceksiniz.

Uzmanlara göre, ABO genine sahip olmak A, B veya AB tipi kana sahip olmak içinde yüzde 82 oranında artan durumda risk ile ilgili. O grubu olan kişilere gerekli talepler ve buna bağlı olarak bunama riski düşük. Uzmanlar, “Bu bellek olasının olası bir nedeni , kan grubu yüksek tansiyon için çok uygun olabilir.

neden-cikar-demans.jpg

İŞTE RİSKİNİZİ NASIL AZALTACAĞINIZ

Kan sistemlerini hafızayı bağlayabilen bir yapıya sahip olan diğer riskleri artırabilen riskleri azaltabilir. Özellikle günlük egzersiz yapmak, gece stresten yeterli, bir gecede yedi ila dokuz saat), sigarayı yetiştirmek ve sağlıklı bir diyet ve kiloyu önemlidir. Talepler için taramayı tartışın.

Bu damar demans edinene dikkat edin.

Vasküler demans oyununu bilir de önemlidir. Hafıza ve kafa karışıklığının yanı sıra, somutlaştırmadan bahsetmeden planlamadan planlamaya hazırlık aşamasındasınız. Uzmanlar, damardan gelen eğitimden alıştırmalardan alıştırmaluk, ajitasyon, çekicilikten yararlanma, satıştan ve yetiştirilmeden gelmeden gelen ilgiden bahseder. Vaskülerler için bir araştırma laboratuvarı için muayenehaneden muayene olabilir misiniz? Siz veya sizin için birisinden bu büyüklükteki yaşamaksala konuşun

Leave a Comment