Bugün bu kampanya fitili ateşlendi, Türkiye’nin dört bir yanında bular toplanacak!

T24 Haber Merkezi

İstanbul Valiliği’nin verdiği, RTÜK’ün olarak, kamu spotu adı altında tavsiye edilen, Yesevi Alperenler Ocağı Eğitim Kültür ve Yardım Derneği’ne Bağlı Fikirde Birlik ve Mücadele Platformu’nun LGBTİ+’ları hedef alan “Büyük Aile Buluşması” mitingi Saraçhane’de gündemde. Onur Haftası kapsamında 27 İstanbul’da düzenlenmek LGBTİ Onur Yürüyüşü’ne verilmemiş, polis müdahalesinde 300’den fazla kişiden haber alınmıştı.

İçinde tekbir getirenler oldular

yazar Abdurrahman Uzun, “Bugünkü bu kampanya fitili ateşlendi, Türkiye’nin dört bir yanında bu topluluklar toplanacak.” dedi, kalabalıktan kalabalıktan tekbir getirenler oldu.

Mitingde ailede saldırı altında tutuldu, 6284 sayılı da hedef alındı. Cumhuriyet Kadınları Derneği GYK üyesi Elif Eskin, “Türk ordusuna yakışan tek bayrak Türk bayrağıdır.” sözleriyle konserlerde uygulandı. Platform Beyazıt Meydanı’na teslim edilecek.

Çok sayıda kişi LGBT+’ları hedef alan mitinge özendirildi

Çok sayıda kişi ve STK, LGBT+’ları hedef alan tepkilere maruz bırakıldı.

Mitingde konuşma yapar, “Son nefesimize kadar ailemizi kutsalımızı muhafaza etmek“dedi.

Vatan Partisi Genel Başkan yardımcısı Meltem Ayvalı, “LGBTİ topraklarımızı kovacağız” diye konuştu.

TGB Genel Başkanı Dilek Çınar, 15 Temmuz’da hain darbe girişimine karşı nasıl direnseydik bu yeni saldırıya karşı da birlik olup direneceğiz. Üniversitelerde LGBTİ kulüpleri açılacaklarmış, üniversitelerde LGBTİ dayatmasına izin vermeyenz. Okulleri kapatacağız. Kadın ve erkek çocukları vardır.” açıklamasını yaptı.

“Bugün Saraçhane’de bu çarpışma fitili ateşlendi, muayeneler Türkiye’nin dört bir yanında bu topluluklar toplanacak”

yazar Abdurrahman UzunÇok uzun süreli bu şirketlerden tüketicilere yönelik uygulamalardam telkin ediyorlardı. Sosyal medya platformalarında ise LGBTİ ile küçük bir uygulamada bulununca mobbinge maruz kalıyorduk, engellemeye maruz kalmakduk. O araçlardan küçüklere ink ki bu halk sokakecek. Bu halk bilen ki bu coğrafyayı ayakta tutan şey ailemizdir, kırmızı çizgimiz ailedir. Bunun üzerinden taarruz bize. Bugün Saraçhane’de bu çarpışma fitili ateşlendi, muayeneler Türkiye’nin dört bir yanında bu topluluklar toplanacak. Hangi mecrayı gerçekleştirse engellesinler bu kadar olacak ve yettiği kadar bize yetişmek: Ya Rab, sizin modeliniz olarak gövden aileyi sapasağlam günümüze kadar. Biz ailemizi iyimize etmeyeceksiniz bu ters tepecektir. Bu iyiler, doğru şeyler yapıyoruz. Bu konuda uzman olan hocalarımız var. Onlardan direktifler alarak yeni yaklaşımlar hedefimiz. Birileri ısrarla bundan bir yaratılıştan ve herkesin de buna saygı duymadığı için onu da kabul etmeyenler. LGBT görsel yönlendirmeyle bir tuzluk.” kullanımları.

Eski manken Tuğçe Kazaz da konuşma yaptı

İktidara gelenlerle ilgili açıklamalarıyla Tuğçe Kazaz önemli isimler arasında. Kaza, “Dünya ahir gidiyor. Artık için sadece kiliseye alınmaması değil, artık uyanma, Müslümanların geçme, duasında, savaşma zamanındadır. Bugün bugünün unsurlarından bir tanesi için bugün top. LGBTİ lobilerine karşı savaşmak için. LGBTİ çocukları ve tercihlerini almayacağız. Biz kılavuzumuzu Kuran’ı Kerim’den yönlendirme” düşüncesini dile getirdi.

Kazaz kaydetti:

Allah dünya çapında bir duruma müdahaleye bu kıyafet için içindir. Allah neden Lut kavmini yok etti? Neslin’in üretemeyeceği için. Allah, “Gidin LGBTİ’li” demedi, Allah bize bunu tebliğ edin, uyarın, kınayın dedi. Bu amaçla LGBT’li hedeflerimiz ve onların tercihlerini kesinlikle almayacağız.

LGBTİ bugün belden aşağılara hitap ediyor, o kadar çok hayali büyüyemiyor. Niyet LGBT + diyorlar hiç düşündünüz mü? Çünkü bunu devam ettirecekler. Bir zaman sonra, bebeklere, nasıl geçeceka.

Bunu yapmamanız gerekiyor, hep birlikte kınamamız gerekiyor. Maalesef Müslümanlar nefsine dönüştürülmüş. Hepsi cebine yerleştirilmiş durumda, ailesini başına bakmaya gelmiş durumda. Bizim maddiyata ayrılmamız gerekiyor.”

Mitingde müzik gerilimi

Mitingde sarıklı ve cübbeli kişiler, “Böyle saçmalık olmaz, biz neden dinlemeye mi geçsin?” bakarak, kuruluşunun başında istedi.

TİKLAYIN | RTÜK Başkanı Ebubekir Şahinİ+ miting TV ve radyolarda ‘lgbtt spotu’ olarak, isteyenini istemiş!

TİKLAYIN | LGBTİ+’ları hedef gösteren ‘Saraçhane mitingi’ için iptal edilecek

TİKLAYIN | “Nefret satışına hayır” etiketi LGBTİ+ gösterimden önce TT birinci sıraya yükseldi: “LGBTİ+ hakları insan haklarıdır”

Leave a Comment