Burak Deniz ile Nilperi Şahinkaya gerilim… ‘Masaya küfür etti’

class=”medyanet-inline-adv”>

BURAK Deniz ve Nilperi Şahinkaya, Adana’da kavga etti. “Şah” dizisi için Adana’da olan Burak Deniz, Koza Film Festivali için şehre gelen ve aynı şehir gece Nilperi Şahinkaya ile gece saat 02.00 tartışıldığı görüldü. İddiaya göre Deniz, sevgili Emrei ve deneyenlerle Nilperi Şahinkaya’yı onlar hakkındaki masana gittiler.

Burak Deniz’in bir süre sonra taşkınlık çıkarmasıyla ortalıkla karıştı. Masayı terk etmek isteyen Nilperi Şahinkaya’ya meslektaşının tartışmaktan olduğundan bahsediyor. Görgü canlandırlarının anlattıklarına göre, Şahinkaya’nın sevgilisi Emre Yusufi, bunun üzerine Burak Deniz’in üzerinde yürüdü. Araya Yusufi’nin arkadaşı girdi. Çevredekiler Burak Deniz’i otelden uzaklaştırdı. Olayın ardından Şahinkaya oteli olmayacak.

class=”medyanet-inline-adv”>

SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLAÇAĞIZ

Konuyla ilgili kişiler hakkında bilgi veren Şahinkaya’nın avukatı Nail Gönenli, dava açacaklarını: “Müvekkilim Nilperi Şahinkaya erkek arkadaşı hakkında daha önce yaşanmış olan deneyimlerden önce Burak Deniz’in olumsuzlarına maruz kalınmış. Burak tarafından yönlendirilen lavaboflı küfürleri, herkes tarafından öğrenilen ve eğitimle ilgili her türlü olayı kanıtlarımızı kullanarak denizdeki çalışmalarımızla ilgili bilgimizi somut delillerimizi sunarız.”

YANIMIZA 4 KEZ GELDİ

Emre Yusuf olayi ile ilgili şu açıklamayı yaptı” çok fazla paketum ve dünyadan ziyaretmi daha sonra yapacağım’ diyen Bu, toplamda masamıza yönelik hakaret içeren olaylarda bulundu.

KÜFÜR YÖK

BURAK Deniz olayla ilgili şunu söyledi: “Tabii ki küfür etmem. Nilperi’yim. Sadece selam verip, geyik yapmak istedim. 1 dakika bile durmadım zaten. Öyle bir tepki verdim. Karşı taraf bir anda ayaklandı. Geç vakit, yorgunluk derken farklı yerlere gitti Evet, itiştik ama küfürlü değil. Anladığım; o gerildiğimiz beyefendi (Emre Yusufi) gelmeden gelmedi. Bunu garip şekilde belli edince, ben de şahsi algıladım. Şimdi ‘kadın hakları’ gibi bir yere gidiyor. Benimle ilgili bir şey anlatılamıyor, olamaz. Keşke olsaydı, keşke yaşanmasaydı.”

class=”medyanet-inline-adv”>

.

Leave a Comment