Burak Yılmaz konuştu, Oğuzhan Özyakup tercümanlığını yaptı

class=”medyanet-inline-adv”>

Hollanda Eredivisie ekibi Fortuna Sittard, kazanımı 7. kazanımını alırken ikincilikten kurtuldu. Burak Yılmaz ve Oğuzhan Özyak’un forma giydiği Sittard, evinde Excelsior’u 87. Daha önce Remi Vita’nın yenen golle 1-0di.

Maça ilk 11’de seçenek Burak Yılmaz sahada kalırken Özyakup 55. dakikada oyuna dahil oldu.

OĞUZHAN, BURAK’IN TERCÜMANI OLDU

Sezonun ilk çıkan kazancı 4 puana yükselip 16. sıraya Fortuna Sittard’da maç sonu röportajına Burak Yılmaz. Burak’ın yanında ise Oğuzhan Özyakup tercümanlık yaptı. Muhabir Leoer soruları İngilizce sordu, Burak Yılmaz çeviri beklemeden Türkçe cevap verdi, Oğuzhan ise Burak’ın Flemenkçeye başvuruda bulundu.

Burak Yılmaz’ın maç sonu röportajı şu şekilde:

class=”medyanet-inline-adv”>

Soru: Taraftar önce yuhalıyordu, şimdi ise alkışlıyorlar. Bu görüşmen ne?

Bunlar futbolu güzelliklerinden, tabii ki olacak. Kötü giderken protesto etmek iyi giderken alkışlama olacak. Biz bunu senelerdir.

Soru: Bugün pozisyonlara girdin ama altın atamadın. Skordan memnunmusun?

Çok tabii ki ki. Golü kiminin hiç gösteriş bu aralar. Galip gelelim kim atarsa ​​atsın. 1-0, yarım yasa… Bizim sadece gole vardır. Çokyuz, kiminin hiç mutlu yok.

İzin vermek için hafta sonu geleceğimle ilgili bir açıklama yapmak istiyorum. Geçen haftadan önce benden alışverişe gitmemi istemekler. Ben de ‘Tabii ki giderim ama tercümanla gideyim çünkü yaşamak istiyorum’ dedim. Onlar da bunu kabul ettiler. Geçen hafta son müşteri gidiyor. Buraya geldim, ‘Tercümanla değil İngilizce yapacaksın röportajı’ diyor. Duygularımı tam olarak ifade edemeyeceğim için gelmedim. Kimse saygısızlık olarak algısın ben öyle bir insan değilim. Ne konuşuluyorsa onu yapan bir insanım. Bu yanlıştan dolayı herkesten rahatsız olmanızı dilerim. Bundan sonra ne zaman isterslerse, tam olarak geliştirene kadar tercümanla görüşmemiz olacak.

Benimle bir sürü şey yazılıyor. Öğrenmek belirli bir şey varsa sorabilirsiniz. Ben de onun ihtiyacını gideririm.

class=”medyanet-inline-adv”>

KRAL’DAN 4 GOL 1 ASİST

37 Burak Yılmaz, Fortuna Sittard formasıyla çıktığı 7 maçta 4 gol atıp 1 de asist yaptı. Oğuzhan Özyakup’un 2 maçından çıkan 1 golü bulunuyor.

SNEIJDER’LE BULUŞTU

Burak Yılmaz, galibiyet sonrası Galatasaray’dan eski takım arkadaşı Wesley Sneijder ile buluştu. İkili sosyal medyadan paylaşımlar yaparken Burak Yılmaz’ın dergisine ‘sarı-kırmızı’ kalpler koyması dikkat çekti.

Burak Yılmaz konuştu, Oğuzhan Özyakup tercümanlığını yaptı

.

Leave a Comment