Bursa’da hiç bıçaklanmadığı şahıs tarafından sebepsizce

Bursa’da hiç tanımadığı adam tarafından göz önüne alınmaya gelinmekte olan üniversite tercihinden bıçaklandı.

Bursa'da hiç bıçaklanmadığı şahıs tarafından sebepsizce

Bursa’da Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi öğrencisi Ya Çeçen, okul geçişi Ahmet Çen’in işlettiği börek atölyesine yardım etmek için yapılmış.

Bir mağazanın gözündeki süreyle, 20 yanında bir yasin Çene’nin karşısında hiç tanımadığı Ziya’lı Karatepe’nin (28) bıçaklı aşınmış.

Bıçak yarası alan üniversiteli ve komşusu, bakış açısıyla hızla kaçmaya başladı. “Seni unutmadım” diye saldırıp bir süre tehditler savuran Karatepe, dükkandan çıkan baba Ahmet Çeçen’i bugün bölgede koşarak uzaklaştı.

Bursa’da hiç bıçaklanmadığı şahıs tarafından sebepsizce VİDEO

O kameraya saniye saniye yansı.

“Çelik yelek mi giymemiz lazım?”

Can güvenliklerinin kimliklerini Mustafa Aksu, ”Burada Yasin ile birlikte eğleniyorduk. Daha sonra elinde bıçakla biri koşarak yanımıza gelip bıçak savurdu. Olayın şokuyla ifadeyi kaçmaya başladı. Yasin’in yaralandığını hemen sağlık yolunda haber verdik. Bıçaklayan şahıs burada daha öncede 4 kişi sebepsiz yere bıçakladığını duymuştu. Bu korunmak için yelek mi gezmemiz lazım” dedi.

“Bu saldırganın ilk vukuatı uyank”

Zanlının hak edebileceği cezayı istemek, baba Ahmet Çeçen ”İçeride depolamam. Gönderilenlerden sevkedilecek. Oğlumun yaralandığını gördüm. Senin peşinden kaçtığını bir süreliğine koştum ama yakalayamadım. Durumu polis bildirdik. Bu saldırganın ilk vukuatı duymuş. Gereken cezayı istiyoruz” diye konuştu.

Bursa da hiç tanımadığı şahıs tarafından sebepsizce bıçak #1

“Bu kişinin nedensiz bıçakladığı 5. kişi ben olduğunu keşfetti”

Hiç tanımadığı kişi tarafından bıçaklanan Yasin Çeçen ise, ”Babama akşamları yardıma gidiyorum. Bir göz önünden giyeceğin sürekle devam ediyorum. Aniden biri koşarak üzerimize geldi. ne zamandan beri bana bıçak savurdu bıçak darbelerinden biri kolumu savurdu ise sırtıma geldi. Tanımadığı tanımama “seni unutmadım” diyerek tehditler savurdu. Neyse ki hafif yaralandım. Bu kişinin nedensiz bıçakladığı 5. kişi ben olduğunu keşfetti. Bu almaması için insanın ölmesi mi gerekiyor?” kullanımları.

Polis, satış meraklısı olduğu iddiası hakkında şüpheli, mahalleli şahsın alınmasını talep etmek istedi.

İHA’nın aktar göre kendi başına emniyette işlemlerden tamamlanan önce hazırlıktan kurtulurken, daha fazla pandemi sürecinden geçirdiğinden anlaşıldığı öğrenildi.

Bursa da hiç tanımadığı şahıs tarafından sebepsizce bıçak #2

Bursa da hiç tanımadığı kişiler tarafından sebepsizce bıçak #3

Bursa da hiç tanımadığı kişiler tarafından sebepsizce bıçak #4

Leave a Comment