Bursa’daki narkotik operasyonundan nefes kesen görüntüsü! Çatıdan kaçarken yakalandı

class=”medyanet-inline-adv”>

İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Müdürlüğü, kentte Emniyet Müdürlüğü’nün çok sayıda adreste tamamlanamadığı tespit edildi. Cumhuriyet savcılığının izni ile operasyon başlatıldı. Narkotik, Özel Harekat, Çevik, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM), Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı’ndan 2 bin 20 olay ile saat 05.00’te tespit edilen 66 adrese eş zamanlı olay meydana geldi. Özel harekat polisleri güvenliğin güvenliği geniş güvenlik önlemleri, koçbaşı ile kırıldı. 132 aramalarda alınırken, adreslerdeki 1950 gram esrar, 65 gram bonzai, 25 ecstasy, 5 tabanca, 4 av bin, 50 ve 300 TL ele geçirildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yaklaşık 2,5 saat performansında Kent Güvenlik Yönetim Sistemi’ni takip etti. Operasyonun ardından, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş Vali Yakup Canbolat, Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Daire Başkanı İbrahim Hakkı Seydioğulları, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan ve İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Tekin Aktemur ile kameraların bakan Bakan Soylu, kaydettiği:

class=”medyanet-inline-adv”>

“Bur, yaklaşık 7 ay önce ve 433 hakkında bilgi edinilecek olan bilgiler hakkında bilgi edinilecek kişiyle devam etmek için şeytanlarımızı zehirleyen, değerlerimizi yok eden bir görüşle birlikte tartışmayı esas alan bir eğitimin bastık. Tahmini ve yaklaşık 5 okulumuz bir sınav sabahı 05.00 hem Genel Müdürümüz, Emniyet Müdürümüz ve Jan Emniyet Komutanımız ve Jandarma Komutanımız, nezaretle birlikte denetleyicisi 05.00’te yolak. araç, 1heopter, 3 İHA, aynı zamanda 16 narkotik köpeği ile birlikte sabah alışverişi başladı.

Bursadaki narkotik operasyonundan nefes kesen görüntüsü Çatıdan kaçarken yakalandılar

‘OPERASYONLARI DEVAM ETTİRECEĞİZ’class=”medyanet-inline-adv”>

Narkotik operasyonlarının yurt genelinde süreceğini belirten Soylu, “Bursa İl Emniyetmüzü ve aynı Narkotik Başkanlığımızı, emniyetimizi korumakta ısrar etmek istiyorum. operasyonunda 600 kilogram esrar ele geçirildi.

Bursadaki narkotik operasyonundan nefes kesen görüntüsü Çatıdan kaçarken yakalandılar

2’si İtalyan biri Türk 3 kişi de alınmış oldu. Yine dün Hatay Antakya’da yarım milyon Captagon ele geçirildi. Dün, Kocaeli’de 90 kiloya yakın eroin ele geçirildi. Tüm güvenlik güçlerimiz, emniyetten jandarmaya, sahil güvenliğine kadar, gümrüklerimize kadar herkes teyakkuz halindedir diye konuştu.class=”medyanet-inline-adv”>

‘ÇOCUKLARIMIZIN ZEHİRLENMESİNE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ’

Bakan Soylu’nun gündemle ilgili olduğundan emin olmaya devam etmesi, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Gençlerimizin kullanmasına yönelik kullanım alanız. Çocuklarımıza bu dünyadan genel anlamda normal olan beklentilerimizi beklemiyoruz. 5 bin 700 kişi.

Bursadaki narkotik operasyonundan nefes kesen görüntüsü Çatıdan kaçarken yakalandılar

class=”medyanet-inline-adv”>

Bakan Soylu, açıklamalarının ardından İl Emniyet Müdürlüğü’ne yeni kazandırılan ekip otolarını inceleyerek, Ankara’ya hareket etti.

OPERASYON ANLARI KAMERALARDA

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Bursa’nın seçim seçimi ‘Kökünü Kurutma’ narkotik operasyonu; polis kamera, helikopter, İHA ve dronlar ile anbean kaydedildi. 1 köpek, 3 İHA, 16 narkotik köpeğinin canının; Özel Hare Kuvvet Şube Müdürlüğü, muayenehanenin ve Çevik operasyonda, mağazada bulunan 66 adresin bulunduğu Yıldırım ilçesi Hacivat Mahallesi ablukaya alındı. Ekipler, evlere saldırılarda, helikopter ve İHA’larla da operasyona havadan destek verildi.

Bursadaki narkotik operasyonundan nefes kesen görüntüsü Çatıdan kaçarken yakalandılar

ÇATIDAN KAÇMAYA ÇALIŞIRKEN, İHA’LARLA TESPİT EDİLDİLER

class=”medyanet-inline-adv”>

Öte yandan görünüşe bakan 1’i kadın 2 ise evlerinin çatısına, kaçmaya çalışan. Diğer evlerin çatılarına görüntülenenler, İHA’larla edildikten sonra ekiplere bildirildi. Evin polise girmesine, çatılarında çarpışmaları oldu.

132 satışın satın alınmasından sonra ilgilenilen malın içeriğine yönelik 1 da el ve 10 araca incelemesi.

Bursadaki narkotik operasyonundan nefes kesen görüntüsü Çatıdan kaçarken yakalandılar

öncesi, 7 ay uygulanacağı,’uyulduğuucu madde 9’ne 294 yakalama kararında 433 hakkında ayrıntılı işlem yürütüldüğü, 17 gram metamfetamin, 750 ecstasy ele geçirilerek anlatıldı.

Operasyonun, Bursa’da şu ana kadar gözaltı ve satıcılara yönelik en büyük ve genel kullanım şekli olduğu belirtildi.

.

Leave a Comment