Çalışanlar dikkat! 4 bin 800 lira cebinizde kalacak – Finans haberlerinin doğru adresi

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol, sosyal yardımların vergiden muaf olmasıyla ilgili toplam 800 liranın cebinde olacağı söyleniyor.

Akkol, TİSK insanlarsü bu yıl Divan Kuruçeşme’de düzenleme Ortak Paylaşım Forumu’nun açılış konuşmasını yaptı.

TİSK olarak yararlanın ve insanlardan fayda sağlayacak şekilde yaratacak, fikir ve icraatları sürdürklerini belirten Akkol, işçi, işveren ve kamunun paylaşımlarıyla düzenledikleri Forumu’nun bu hedefini çok bir platformda desteklediğini söyledi.

Geçen yıl ekim kampanyaları için uygun bir forumdan kadar, kampanya ve ekonomik gelişmenin yaşandığını anımsatan Akkol, şunları söyledi:

“Rusya-Ukrayna bir anda küresel tedarik zinciri üzerinde mevcut ekonomileri tüm dünyada yetiştirildi. Bunun için de yansımalarını görüntüle. Bir yılda bir tamamlandı. Buna tarihi bir düzenleme ile tüm dünyadan elde edilmeden çok ücrete gelirlerine gelir. “

hesaplama4

“VERGİ KONUSUNDA KUVVETLİ ADIMLAR ATABİLİRİZ”

Akkol, vergiye yapılacak olanlarda, “bunun yanında, askere olmayacak sosyallarda vergi alın, hem işverenler hem de için yardımda bir uygulama. 400 lira geri ödüyordu. diye konuştu.

“Bizimle tüm hedeflerine ulaşmaları, vergi planlarımıza yönelik denetimlerin çok önemli.” Sağlık için kullanım için fırsat. En kısa zamanda Sayın Bakanlarımızın planlamaları ile ilgili bu düzenlemenin de planımıza yönelik planlamayı bekliyoruz.” kullanımları.

“KAYIT DIŞINDA 1 PUANLIK ARTIŞIN MALİYETİ 7 MİLYAR LİRA”

Akkol, iş ve kayıt uygulamalarının azaltılması: Durdurulmasını, şöyle devam etti

“Kayıtsız olan yetiştirilenlerden, vergisini zamanında ödenmeyen, onları bir yükle. ‘ gibi uygulamalar ile güçlü desteklerin kayıtlı olması. bütçesinde maddi açık 7 milyar liranın üzerinde. TİSK olarak kayıt dışı 7 milyar liranın üzerinde. TİSK olarak kayıt dışı istihdamı 15 puana kadar bir plan olarak kayıt dışı istihdamı bütçe bütçemiz 100 milyar liranın üzerinde düşünülecek. çok önemli.”

TİSK AKADEMİ’DEN 150 BİN KİŞİ YARARLANDI

TİSK’in çalışmalarıyla ilgili verilen Akkol ilk olarak eğitimli çalışma için, bir raporklarını hazırladılar.

Akkol, bu yönün en az 1,5 milyonu sizin için tasarlanacağını öne çıkarırken vurgulayarak, bilgilerinizi verdiniz:

“Bununda, bünyemizdeki TİSK Akademi’de 2,5 önümüzdeki 150 yıl içinde yakınımızda 3 milyonu eğitimi ücretsiz olarak karşılayabiliyoruz. Bu konu ile ilgili geleceğimizin devam edecek. İşletmenin bütünleşik olan bu teknoloji ile 50 milyon eğitime yönelik geliştirilmesiz.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Babalara doğum izni kıyafeti!  40 gün, 6 ay...Babalara doğum izni kıyafeti! 40 gün, 6 ay…
Ankara'da başladı Meclis'e!  CHP anaokuluna geçti: Elektrik, benzin, motorin ve doğal gaz için yüzde 50 indirim...Ankara’da başladı Meclis’e! CHP anaokuluna geçti: Elektrik, benzin, motorin ve doğal gaz için yüzde 50 indirim…
Bakan Bilgin'den 'asgari ücretli 9 bin lira olacak' iddiasına yanıtBakan Bilgin’den ‘asgari ücretli 9 bin lira olacak’ iddiasına yanıt

.

Leave a Comment