Çamdaki Kız’ın Hayri’si gerçekten evliymiş bir çocuğu varmış! Kimsenin içeriğine bakın

Kanal D ekranlarının en çok seyredilen dizilerinden olan Camdaki kızlardan biri gerçek tarafından uyarlanan konusu hem de oyuncuları ile ilgiyle takip ediliyor. Dizi sayesinde ününe ün katan adlarından biri de Hayri karakterine veren oyuncu Cihangir Ceyhan oldu. Peki siz Cihang Ceyhan’ın belki bir oğlunun evli olduğunu düşünüyor mu?

abone ol

Camdaki Kız perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanan dizi hem konusu hem de oyuncu ile sosyal medyanın da gündemi olmayı başarıyor. Perşembe akşamları gösterişli bir renk tasarımına sahip olmak sevimyi zorlayanye en marka karakterlerinden biri olan Hayri karakteri ile dizi Ceyhan oldu.

Kitaptan uyarlanan dizide Hayri karakterne etkili bir şekilde hayat veren Ceyhan hakkında bolluklar, ilk kez bilgi verecek bir sevk edecek. Meğer Sıfır Bir dizi ile ilgili olan Cihangir Ceyhan evliymiş, bir de 2 yaşında İlhan Cihangir bir oğlu varmış.

Sosyal medya hesabından aylar önce oğlu İlhan Cihangir’in doğum günü pozlarını paylaşan Cihangir Ceyhan karısını da ilk kez gösterdi. Güzelliği ile miras eşi Fatma Ceyhan ve oğlunun karelerine paylaşan Cihangir Ceyhan’a yorum yağdı.

Çukur dizisinden sonra hedefteki Kız dizisinin karakterinden ile oyuncu Cihangir Ceyhan’ın özel hayatı merak konusu oldu, eşi merakı. Fatma Ceyhan ile evli olan ve 2 yaşında İlhan Cihangir bir oğlu olan Cihangir Ceyhan aslen Adanalı ve 34 yaşında. Peki eşi Fatma Ceyhan kimdir, yaşı kaç, ne iş yapıyor?

Cihangir Ceyhan oğlunun doğum gününde böyle paylaşmış ve eşini ilk kez göstermişti.

İlhan Cihangir’imiz 1 yaşında 🧿 Rabbim sana sağlık afiyet versin evladım. Hızır yoldaşın olsun… Allah sana ilim irfan bahşetsin 🙏🏻

Cihangir Ceyhan kimdir?

Cihangir Ceyhan 15 Ekim 1989 tarihinde Adana’da, tür. Aslen Elazığlıdır. İstanbul’da yaklaşık 3 yıl kamera önü oyunculuk eğitimi almış. Adana’ya geri dönmüştür. İlk oyunculuk filmi 2015 yılında yapılan Yusuf adlı sinemada hayatın verdiği Serdar ile yaşantır.

İnternet üzerinden yayınlanan sıfır bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırmış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Cihangir Ceyhan, asıl asıl TV ekranlarında kurtarılan ve kurtarıldığımız sezon finalini yapan Çukur dizisinde Azer karakteri ile yaşantır. Cihangir Ceyhan, 1.77 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.

.

Leave a Comment