Cem Yılmaz bu kez şaşırttı! Cem Yılmaz’ın yeni sevgilisi öyle biri çıktı ki…

Son olarak 21 yaşındaki küçük ünlü oyuncu Rüya Demirbulut ile ilişkisi yaşayan Cem Yılmaz’ın yeni sevgilisi herkesi şaşırttı. Bakın ünlü komedyenin yeni sevgilisi hangi ünlü…

Geçtiğimiz günlerde ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil’in ABD merkezli çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix’te yayınlanan ‘Erşan Kuneri’ Hükümdar “Erşan Kuneri’ beni hayali gölgede bırakmaktı. Küfre dayalı komedi görmüş. Halk tarafından bu film kırmızı kart görmeli. Devletimiz de bence Olmalıydı.Bu kadar olmamalı… Ben erkek halimle bu hakaretlerden utandım.18 yaş ibaresi konmuş ama yine de bu kadar küfre bazlı müdahaleli Mizah zekaya dayalı yapılmalı, küfre bazlı olursa sonuç bu oluyor işte… Cem Yılmaz bana bu işi için teklifte bulunmasaydı, kabul etmezdim.” Açıklamalarına yaptıkları yanıtla sahip olduklarından söz ettiren ünlü komedyen Cem Yılmazbu kez de yeni kız arkadaşıyla görüntülenerek dikkatleri üzerine çekti.

Geçtiğimiz günlerde Mehmet Ali Erbil’in ‘Erşan Kuneri’ Doğum günü açıklamalarına verdiği yanıtla aradığın söz ettiren ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni sevgilisiyle görüntülenerek dikkatleri üzerine çekti.

ESKİ SEVGİLİSİ KENDİSİNDEN 21 YAŞ KÜÇÜKTÜ

Son olarak ABD merkezli çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix’te izleyiciyle buluşan ‘Erşan Kuneri’ dizisinde rol aldığı ve kendisinden 21 yaş küçük Rüya Demirbulut ile ilişkisi yaşayan ünlü kişinin yeni sevgilisinin hepsini şaşırttı.

Cem Yılmaz'dan 'hayat pahalılığı' isyanı!  - Haberler

YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI

Son sevgilisiyle arasındaki yaş farkına dikkat çeken yönetmen Cem Yılmaz, daha önce kendisinden 19 yaşındaki küçük olan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile ilişki yaşamıştı.

Rüya Demirbulut ile olan ilişkisini noktalandıran ünlü komedyen yeni bir aşka yelken açtı. 49 yaşındaki ünlü komedyenin, kendisinden 5 yaşındaki küçük meslektaşı Seda Akman ile kameralardan uzak bir aşk yaşadığı iddia edilmiş. Çift, iddialar hakkında henüz bir açıklama yapmazken ikilinin haftalar önce Arnavutköy’de birlikte görüntülediği ortaya çıktı.

İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİLER

Arnavutköy’deki mekana kümelenme gözlemlerine bakan ikilinin basın mensuplarının sorularını yanıtsız olarak kaydetti.

“BU KEZ ŞAŞİRTTİ”

Son dönemde bir hayli küçük kadınlarla ilişkisi yaşayan Cem Yılmaz’ın bu kez genç bir kadınla ilişki yaşamaması ‘Cem Yılmaz bu kez şaşırttı’ yorumlarını da beraberinde getirdi.

İşte ikilinin ilk görüntüsü…

tv100'ü ilk kez gündeme getirmişti!  Cem Yılmaz ile Seda Akman aşkının ilk görüntüsü geldi - Resim: 3

SEDA AKMAN KİMDİR?

Seda Akman, 13 Ocak 1978 tarihinde Kütahya’da dünyaya geldi. Ankara Bilkent Üniversitesi Diksiyon ve Oyunculuk Bölümü mezunudur.

1998 yılında Miss Palmolive seçilmiş ve ardından Miss Intercontinental yarışmasında 4. olmuştur. 1999 yılında ise Best Model of Turkey yarışmasında Best Fotomodel seçilmiştir.

Seda Akman kimdir, kaç yaşında ve nereli?  Gülseren Budayıcıoğlu'nu mu canlandıracak?

İlk oyunculuk deneyimi 2003 yılında yayınlanan Yazı Tura adlı sinema filminin canlandırdığı Nazan karakteriyle yaşamıştır.

Yazı Tura, Bir İstanbul Masalı, Balans ve Manevra, Aşk ve Mavi, Bu Şehir Arkadan Gelecek, Adı Zehra, Kalp Atışı, Gecenin Kraliçesi, Acil Servis, fatih, Tozlu Yollar, Eve Düşen Yıldırım, Karakol, Küçük Sırlar, Behzat Ç, Mükemmel Çift, Sonbahar, hesaplaşma, Annem, Emret Komutanım, Kanlı Düğün, Bir İstanbul Masalı, Ölümsüz Aşk, Yazı Tura, Balans ve Manevra, Emret Komutanım: Şah Mat, İyi Yemek Öldürür gibi yapımlarda rol alan Seda Akman, şimdilerde Fox TV ekranlarında yayınlanan Kurşun adlı dizide Feraye karakterine hayat vermektedir.

Seda Akman, 1.70 boyunda, 54 kilo ve Oğlak burcudur.

Leave a Comment