Çember daralıyor; Sedat Peker’in sabah erkenden göründüğü gibi Emre Olur bu itibarı ile Türkiye’ye getirildi

gazeteci Erk Acarerörgüt örgütü lideri Sedat Peker‘e yakın edindiğini temel yaklaşımları getirdi. Peker’in nereden geldiği olarak bilinen Emre Olur‘un Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) yetişmek için devlet dairesine; Şimdiden önce’a sonrasına kadar’a yazan Acarer, “önceden haberinden Türkiye’den gönderildiğini teslim edip bu sabah itibarı ile’ye getirilecek” ileri sürüyor.

Paylaşımında Peker’in kendi başına yapılan saldırıda, verilen 25 milyon dolar ödül ve yakınlarının vurulmasını hatırlatan Acarer, yaşananları “BAE’nin Peker’e mesajı” olarak değerlendirdi. Acarer, “Olanlar ‘Bir daha fazla paylaşımda bulunulan geri dönüştürülecek’ diye okunabilir” dedi.

Acarer’in Twitter’dan ilerlemeler şöyledir:

“Sedat Peker cephesinde yeni ve gelişme gelişme! Peker’e yakın edindiğimiz bilgilerde araçların daraldığını gösteriyor. Kamuoyunda tahmin olarak “Emre Olur, 3 gün önce Arnavutluk’tan BAE’ye geçiyor.

Üç gün sonra, yetiştirmek için devlet dairesine çağrılıyor. Ama işlemler yapılmıyor. Öncesinde Sırbistanlı uçakla Arnavutluk’a yollanıyor. dağıtılan haberleri buradan alınan Türk sabahı, onu buradan alıp buradan alıp Türkiye’ye getiriyor.

Birbiri ardına şey bu olaylar bize ‘bir’ anlatıyor. Peker’in, başına 25 milyon $ konması, eve, yakınlarının kurşunlanması ve sarılmaya yönelik operasyonlar, hem Türkiye hem de giden saiklerle yakınlaşılan ve BAE’nin Peker’e mesajları.

Olanları “Bir daha fazla paylaşımda bulunulan geri dönüştürülebilir” okunabilir. Anlattıklarınızın ne kadar önemli olduğu bir kez daha teyid ediyoruz. Biraz daha detaylı incelemeliysek, gerçeğin biraz daha detaylı olabilir ve böyle bir balık detaylı incelemek için!”

Leave a Comment