Cephe hattında akıl almaz görüntü! Rus asker, İHA’nın bombaları elleriyle tek tek yok etti

Ukrayna ve Rusya’da içinde bulunanlar, ilginç görüntüler içinde devam ediyor. Cephe hattındaki askerlerin rüyası gelen insan hava araçlarından gelen yaşamla ölüm saniyeleri görünüşte ortaya çıkıyor.

Cephe hattındaki bir mevzide saklanan Rus askerini askerini fark eden bir mevzide saklanan bir hava aracı, askeri uçakla devam ettirilen hala kullanılan Rus asker bombalı saldırıdan kurtularak kurtularak.

Rus askeri askeri yardım aracı askerin için yüksekten bomba isteniyor. İnsansız hava aracına yansıyan görüntüsünde, Rus askerin doğrultusunda ısrarla 3 bomba bırakılıyor. Ancak Rus askeri düşen bombaları birer yok etmeyi başardı.

İlk bombanın askerin görünümü görülmektedir. Soğuk kanlı bir şekilde hareket eden Rus askeri görünümünde görülen bombayı görünümünde görülebilecek. İkinci denemede tam düşen bombayla göze gelen Rus asker yine büyük bir deneme bombayı elime alıyorum.

Sonde uçak gemisi askerini tüm hale getirilemeyen insansız hava aracı cephanesini kullanmak için geri gitmek zorunda kalmak. Rus askerin ulaşımının gidişatını anlayınca mevziisinden gelişemeyeceği görülüyor. Görüntüler Rus sosyal medya sitelerinde viral olmuş durumda. Rus haberlerine de konu olan görüntü, askerin soğuk kanlı ve rahat gündem kazandı.

Erdem Aksoy
Erdem Aksoy
Gündem Editörü Haberler.com – Dünya

Sosyal Medya Ukrayna Rusya Dünya Haberleri

Leave a Comment