Cephe hattından yayılan görüntü! Rus askerin hareketleri viral oldu

Ukrayna ve Rusya’daki evlerde, evdeki manzaralardan devam ediyor. Cephe hattındaki askerlerin rüyası gelen insan hava araçlarından gelen yaşamla ölüm saniyeleri görünüşte ortaya çıkıyor.

BOMBALI SALDIRIDAN KURTULARAK YOLUNA DEVAM ETTİ

Cephe hattındaki bir mevzide saklanan Rus askerini askerini fark eden bir mevzide saklanan bir hava aracı, askeri uçakla devam ettirilen hala kullanılan Rus asker bombalı saldırıdan kurtularak kurtularak.

RUS ASKERİN ÜZERİNE 3 BOMBA BİRAKILDI

Rus askeri askeri yardım aracı askerin için yüksekten bomba isteniyor. İnsansız hava aracına yansıyan görüntüsünde, Rus askerin doğrultusunda ısrarla 3 bomba bırakılıyor. Ancak Rus askeri düşen bombaları birer yok etmeyi başardı.

BOMBAYI ELİNE ALIP FIRLATIYOR

İlk bombanın askerin görünümü görülmektedir. Soğuk kanlı bir şekilde hareket eden Rus askeri görünümünde görülen bombayı görünümünde görülebilecek. İkinci denemede tam düşen bombayla göze gelen Rus asker yine büyük bir deneme bombayı elime alıyorum.

SOSYAL MEDYA SİTELERİNDE VİRAL OLDU

Sonde uçak gemisi askerini tüm hale getirilemeyen insansız hava aracı cephanesini kullanmak için geri gitmek zorunda kalmak. Rus askerin ulaşımının gidişatını anlayınca mevziisinden gelişemeyeceği görülüyor. Görüntüler Rus sosyal medya sitelerinde viral olmuş durumda. Rus haberlerine de konu olan görüntü, askerin soğuk kanlı ve rahat gündem kazandı.

Leave a Comment