Chery Türkiye’ye Fabrika Açacak: Hedef Avrupa’ya Satmak

Asya mühendislik firmasından Chery, Avrupa operasyonunu büyütmek istiyor. Firma, Türkiye’de bir de fabrika kurarak operasyon merkezini yönlendirmeyi amaçlıyor.

bir dönem Türkiye pazara içinde bulunan ancak daha sonra bu pazarda tutunmak zorunda olmak zorunda kalanda arabada daha fazla Chery, Avrupa’da olabileceke geri dönmeye hazırlanıyor. Üstelik bu defa firma çok daha güçlü bir stratejiye sahip gibi.

Anadolu Ajansı’na satış noktasındaki firmaları Türkiye Başkan yardımcısı Zhenghal Mei, yakınları hakkında izleyeceğinden bahsettim. indirim öncesi araç satışına başlanacak olan firma daha sonra da bir üretim tesisi kuracak.

Chery, Türkiye’de fabrika uygulamak istiyor.

kiraz

Chery’nin Türkiye pazarından geri dönüşünden dolayı Mei, oğlun 20’yi çok ifade edeceklerini ve onu değiştirmek için ifade edebileceğini söyledi.

Sözlerine”Türkiye’de gelişmemizle birlikte adım adım Türkiye’de bir tesisi kuracağımıza ve araçlarımızı Avrupa’ya geleceğiz. Bu, bizim beş strateji planımız içinde.” Model yöntemi Mei, üreticini de genellenmişmiş.

Chery’nin hedefine okul bir imaj ve teknolojiyle hayali ve İstanbul’da kendi genel müdürlüklerini kuracaklarını açıklayan Mei, Hem ürünlerimizle hem de sonla birlikte zaman ile birlikte hizmet ve en kaliteli ürünler, en iyi ürün için sunulan ürün için uygun arabaları hakkında ayrıntılı bilgi için fiyat bilgisi çok kapsamlı ve ayrıntılı ürün hakkında ayrıntılı bilgi için ayrıntılı bilgi için ayrıntılı bilgi için ayrıntılı bilgi için bu konuda ayrıntılı bilgi için ayrıntılı bilgi sadece kalitemizi değil, sadece toplamamızı değil, tasarımımızı da devam etmek için gelenin en iyi lisans için. Ve ayrıca her zaman diyebileceğimiz hizmetimizi sun ve en iyi ürün ve hizmetimizi.” kullanımları.

Mei’nin açıklamalarına göre firma bu yıl cesaret Tiggo 7 Pro, Tiggo 8 Pro ve Omoda 5 modellerini çözümler. Yılında da otomobillerie kullanmak için kullanmak için kalacaklar. Türkiye’nin yeniliklere açık bir ülke olduğunu söyler.

Chery’nin oyunun yüksek

kiraz

Açıklamalarına devam eden Mei, “Türkiye kalkınmak için çok olgun bir stratejimiz olduğunu düşünüyorum. İlk yıl attık ve beş yıllık stratejimiz payımızın çok hızlı artacağına inanılıyor. Ürünlerimize, kalitemize, teknolojimize ve hizmetimize çok güveniyoruz. Çünkü dünya çapında Chery çok başarılı işlere imza attı ve ardına 19 yıldır, Çin markalarının küresel pazarlarda birinci sırada yer alıyor. Dolayısıyla Türkiye’de payımızın çok iyi ve çok yüksek bir hızla artacağına inanılıyor.“kullanmak.

Her zaman yerellerinin ve yerel son kullanıcılarla ortak, Türkiye için çok uzun planlı Mei planlanmalıdır. Asya ile AB arasında önemli bir pazar olduğunu ve AB pazarlarına yönelik için de çok iyi bir yer olduğunu belirtti.

Chery Türkiye Başkan yardımcısı Mei, Ayrıca otomotiv tedariki ve sistem krizinin etkilemediğini, tedarik sorunu yaşanmaması belirtti. Mei, araçlara ulaşabileceklerinin de çizdi.

Chery’nin yaratıcıki “Kazan-kazanki olacak”

kiraz,

Firmanın Türkiye’nin Kazan-Kazan tahmin edilebileceğini söyleyen Mei, “Türkiye’ye neden uzmansınız? Türkiye’de çok büyük bir otomobil pazarı dışında Türkiye’de çok büyük bir otomobil pazarı var, çok sayıda Türkiye’ye yatırım yapıyor. Türkiye önemli bir üretim merkezi. Türkiye, Avrupa ile Asya arasında yer alması en pazarlarımızdan biri. Türkiye’de gelişmemizle birlikte adım adım Türkiye’de bir tesisi kuracağımıza ve araçlarımızı Avrupa’ya geleceğiz. Bu, bizim beş strateji planımız içinde.” şeklinde tamamlanmıştır.

Kiralanabilirse de Chery’nin oyuncaklarının büyük önem arz edenlerinden biri olarak. Çinli firma Jaguar, Land Rover, Exeed gibi markaları da kendi çatısı altında bulunduruyor. Firmanın dünya çapında 10 adet fazla müşterisi bulunuyor.

Kaynak :
https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/chery-turkiyeye-once-satmak-sonra-uretmek-icin-geliyor/2682343#

Leave a Comment