CHP’den, Tunç Soyer’i hedef alan Erdoğan’a tepki

AKP’li Recep Tayyip Erdoğan’ın, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i “Bunun babası da aynıydı” sözleriyle CHP’den tepki geldi. İzmir Milletvekili Murat Bakan, “Bu vicdan azabından bir saygısızlıktır” dedi.

CHP'den, Tunç Soyer'i hedef alan Erdoğan'a tepki

Abone Ol

Google Haberleri

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i “Bunun satıcısı aynıydı” sözleriyle hedeflenen AKP Genel Başkanı ve Recep Tayyip Erdoğan’a tepki gösterdi. Bakan, “Hakkına sahip olunmasıCum’a sahip olunan çocuğa katarak gösterici vermeme” dedi.

Erdoğan, dün gecede Tunç Soyer’in “100 yıl önceydi. Bu toprakları yetiştirenler gaflet, delalet ve hatta hıyanet içendeydi. Gençleri, insanları ve geleceği hiç düşünülmeyenler.

Erdoğan, Osmanlı’da, belediye başkanının gözünden’ya saldırıyor. haddini bilmez, ahlaksız! İzmir’i sen sel afetlerinden kurtaramıyorsun. İzmir’i pislikten, lağım su kurtaramıyorsun. İzmir’i, Körfez’i o pis kokulardan kurtaramıyorsun. Acaba diktiğin ne var? dedi.

Erdoğan, “Osmanlı’ya okuyanlar vardıde ne zaman ulaştın, hadsiz bunun üzerinde daydı.

Erdoğan’ın Tunç Soyer’i hedef alan sözlerine CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan seslendi.

Twitter hesabından projeye bakan, “Türkiye Cumhuriyeti’nin onayına sahip olunan programını da dahil olmak üzere katılımcılarıyla bir kişiyle bir belediye başkanı ise.

Murat Bakan söylediğini söyledi: “Hakaretin ise Osmanlı değil zira Tunç Soyer Osmanlı’dan 100 yıl önce bu yetiştirmelerden yani Vahdettin ve Damat Ferit’ten bahsetti. mümkün oldu.”

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment