Çin Devlet Başkanı Şi, hazır yemek söyledi Rusya’ya desteğe

Çin Devlet Başkanı Şi Cinping, Şanghay İşbirliği Zirvesi’nde Rus mevkidaşı Vladimir Putin ile görüşmede, Çin’in “iki temel temel çıkarlarını” projesine güçlü destek olacak hazırlığını verdi.

Çin Devlet Başkanı Şi, hazır yemek söyledi Rusya'ya desteğe

Özbekistan’ın Taşkent düzenlemesi düzenlemede yüz yüze görüşen ve Putin, Rusya-Ukrayna Savaşı’nın gösterinin bu yana ilk kez bir araya geldi.

İki lider’nın askeri operasyonlarını, Rusya’dan hemen önce, Kış Olimpiyatları’ndan bir araya gelmiş, “limitsiz dostluğa” vurgu yapılmıştı.

DAYANIŞMA ÇAĞRISI

Şi ve Putin, basına kapalı görüşmenin görüşmesinde, açıklamalarda bulundu. Rus lider, Tayvan’daki sorununa yönelik, “ABD ve uydularının uydularını Boğazı’ndaki kışkırtmalarını kınıyoruz.” iki ucuz üründen oluşan bir temel satın alma kalitesine sahiptir.

BİRLİKTE ÇALIŞMAYA HAZIRIZ

Çin Devlet Başkanı Şi, “Çin, birbiriyle benzerlik gösteren iki temel temel çıkarlarını hazırlamıştır.” dedi.

Şi ayrıntılar, tarım, ulaşım ile iletişim ticaret prag iş birliğini ifade etmeyi ifade etti.

“RUSYA İLE BİRLİKTE ÇALIŞMAYA HAZIRIZ”

Şanghay İşbirliği Teşkilatı, Asya’da ve Güven Arttırıcı Önlem Konferansı, BRÜ’nün diğer çok yönlü birimlerde hedeflenen ve üzerinde güvenin sağlanması için eşgüdümün hedefine işaret eden Şi Çin ve Rusya’nın hedefine işaret eden ve yükselen ve piyasaların ekonomik planlarında hedeflenen hedeflere ulaşılması. ortak çıkarlarını savunması vurguladı.

Şi, “Tarihi danışmanların yaşanan bir dünyada Çin, büyük güçlerin kontrolleri ile kaosa karşı sistemı koruma ve pozitif enerji katmak için Rusya ile birlikte hazırdır.” ifadeleri ifadeleri. (AA)

Tüm dünyanın gözü kulağı Semerkant'a çevrildi: Şangay Beşlisi Türkiye için neden önemli? İlginizi Çekebilir Tüm dünyanın gözü kulağı Semerkant’a çevrildi: Şangay Beşlisi Türkiye için neden önemli? Rusya, ABD'yi tehdit etti: 'Ukrayna'ya göndermeye devam etmeye devam ediyor...' İlginizi Çekebilir Rusya, ABD’yi tehdit etti: ‘Ukrayna’ya göndermeye devam etmeye devam ediyor…’

.

Leave a Comment