Çin’de 10 çocuğu büyükannesini boğarak öldürür! O merkez saniye saniye kaydedildiip sosyal medyadan paylaşıldı

Çin’in Heilongjian’ın askeri arazisi kısa bir süre içinde olduğu gibi olmayı başardı. 10 çocuk ve annenin şakası hakkında düşünceli ailelerden tarafından görüntülenen bir olayla sonuçlandı. Büyükannesi şakalaşma bir anda aşırı büyümüş.

“ÇABUK ONU BİRAK”

1

Sosyal medya tarafından vurulan görüntüde 10 yaşından büyükannesinin vurmadan önce çocuğun başına 2 tokat hakkında görüldü. Daha sonra çocuğun büyükannesinin boynundan düştü ve onu yere düştü. Yere, aşağılamak için erkek çocuğunu devamya ve devam ettirmesini söylemeye devam etti. Videoyu kaydeden kişi, çocuk her zaman büyükanne tarafından dövüldüğünü bağırırken güldüğü duyuldu.

Videonun devamında ise yaşlı kadının hareketsiz göründüğü ve tanık olduğu kişinin kendisini onun adını söylemesini söyledi. Arkasında duran kişi, artık sana vurmayacak, çabuk onu bırakacak” diye fark ediliyor.

“BÜYÜKANNEN ÖLDÜ”

2

10 çocuğun büyükannesini kullanmanda ise videonun devamında bir çocuğun üzerinde bir çocuk üzerinde küçük çocukların üzerinde büyümek “büyükannen öldürmek” ile sopayla vurmaya başladı. Video, çocuğunun büyükannesine kalkması için yalvarmasıyla, kendisinin olduğu iddiasıyla onu dövmeye devam etmesiyle sona erdi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yeni Kral'a protesto!  “Biz evimizi ısıtamıyoruz...”Yeni Kral’a protesto! “Biz evimizi ısıtamıyoruz…”
“İç çamaşırımı giydiğim için saldırıya uğramışım” dedi“İç çamaşırımı giydiğim için saldırıya uğramışım” dedi
Sevgilisinin tam eğlencesi!  ''Seks hayatımız harika''Sevgilisinin tam eğlencesi! ”Seks hayatımız harika”

.

Leave a Comment