Çocuğu cinsel istismara maruz bırakmak… 3 bin kişiyle eylemde bulunur.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ortaokul öğrencilerine HY okula giderken, iddiaya göre, yanında otomobil durur. Sürücü Mustafa Gökot, kız öğrenciye ile ‘öğretmen’ olarak tanıtıp, okula götüreceğini söyledi. Gökot’a inananları HY ise araca bindi. Bir süre sonra mahallede bulunan Gökot, otomobilde HY’ye yönelik kullanımda bulundu. Mustafa’yı kurtarın uyarısı üzerine tahminde bulunmak, Gök’u kısa sürede yakalayarak, aldı. Olayı duyan mahalle sakinleri, üstteki Mustafa Gökot’u linç etmek için karakolun görmek istedi. Jandarma, kalabalığıyla sakinleştirirken, Gökot’un sorgusunun ardından sevkedilirken adliyede çıkarılarak hakimlikulduçe tutuklanarak cezaevine gönderilir.

Çocuğu cinsel istismara maruz bırakmak... 3 bin kişiyle eylemde bulunur.

class=”medyanet-inline-adv”>

‘BENİM ÇOCUĞUMUN AĞZI HALEN ANNE SÜTÜ KOKUYOR’

cinsel istismara uğrayan çocuğu Ş.I. ve mahalle sakinleri ellerinde pankartlarla eylem yaptı. Pazar yerindeki yaklaşık 3 bin kişi, ‘çocuklara yönelik kullanımlar kırılsın’ sloganları attı. Elinde yert ol’istismara sessiz kalma’nın kullandığı pankar’ pankartıyla eylemde en önde olduğu sırada yer ve eşinden boşan öğrenilen Ş.I. destek olan kalabalığa da teşekkür eden anne Ş.I., şöyle açıklama yaptı:

Ben konuşmasaydım, ben üstünüsaydım, bugün bana yapıldıysa sizin için öğrencilerinize yönelik yapılacak. Onun ben susmayacağım. Ben utanmayacağım, çünkü ben utanmayacağım.

Çocuğu cinsel istismara maruz bırakmak... 3 bin kişiyle eylemde bulunur.

.

Leave a Comment