Coinbase Bu 20 Altcoin’i Ekliyor!

Kripto para piyasası sarsıntı sürerken, kripto para birimlerinde yollarına devam ediyor. Dünyanın önde gelen kripto borsalarından Coinbase’in sunduğu sunduğu listeyi genişletiyor. Bu, Cobase Custody, 20 altcoin projesini daha ileride.

Kripto saklama hizmeti Coinbase Saklama genişletiyor

Coinbase Custody, özel anahtarların korunmasını, kolay online yaşamla dengeliyor. Bu şekilde, şifreleme ağlarına hem güvenlik hem de aktif olarak katılmalarını sağlıyorsunuz. Saklama servislerini, koruma altına almalarının bir kurtarma işleminden geçirilmesini ve içeriğinden yararlanmalarını sağlar. Bunun için sıradaki yatırıma hizmet kazandıracak yer alıyorlar.

kriptokoin.com Coinbase Custody, 20 altcoin projesi için bildirdiğimiz üzere daha destek eklediğini duyurdu.

Coinbase Custody’nin duyurusunda yer alan altcoin ise şu şekilde sıralanıyor. ADS, ANGLE, BETA, CAST, DFA, DSLA, EL, HOTCROSS, KSM, MATTER, PAPER, RARE, STG, SWEAT, SWTH, UDO, VSP, WOO, WXT, ZCX.

madeni para tabanı

Bu tam olarak ne anlama geliyor?

Geliştiriciler, Coinbase Custody’yi, Bitcoin ve Ethereum dijital paralarla ticaret yapanlar gibi ekonomik paralar tasarlayabilirler. Kripto borsası, kripto para biriminin çok sayıda çok sayıda hedge fonu oluşturabilecekten sonra gelen tedarikler, organize edena özel tasarlamak için kurtarmak için.

Temel olarakinbase Gözetim, paralar gibi paralar gibi ortak yatırımları korumak için çekme denetim yollarına, para limitlerine erişim ve daha fazla sahibi için destek ile güvenli bir yolu sağlama amaçlıyor. Platform, fon satın alma işlemlerini tamamlamalarını satın almak için satın almayı amaçlıyorlar.

madeni para tabanı

Coinbase Saklama neden önemli?

ne kadar zamana kadar, Coinbase’in en önemli katılımlarına katılıma ve erken aşama risk sermayesine yönelikti. Coinbase Custody ile, platformda görüş alanındaki finans ve hedge fonları var. Ne kadar kurumsal olduğunu merak ediyor, Coinbase emanet asgari 10 milyon USD bakiye gerekiyor. Aylık 10 baz puanlık bir ücrete ek olarak 100.000 dolar kurulum ücreti alıyor.

Hizmet, kurumlara ve hedge fonlarının kullanımı için sanal bir araç deposu. Bu gelişmeyi teşvik etmek için önem arz ediyor. Çok imzalı çantalar ve donanım çantaları çok sayıda malzemeye hitap ediyor. Bunun yanında, platform sayesinde, büyük para yeni ve uygulanabilir kullanıcılar kendi kripto tekliflerini sunar. Ayrıca, güvenli bir şekilde eğitim için güvenli ve kapsamlı bir donanım almışlar.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki herhangi bir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment