Cristiano Ronaldo’ya yıllık 243 milyon euroluk teklif

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan’dan 243 milyon euroluk transfer raporu aldı. Transfer görüşmelerini sürdürdüğü öğrenildi.

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Machester United’da forma giyen Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo ile ilgili transfer iddiaları devam ediyor.

United’da adeta ‘isten adam’ ilan edilen futbolcu için Suudi Arabistan’dan bir transfer geldi geldi.

Cristiano Ronaldo’nun United’daki hedefi tamamlanır. Avrupa’da Chelsea, PSG, Bayern Münih gibi kulüplerle adındaki dönem Ronaldo’ya Arap Yarımadası’ndan var.

Cristiano Ronaldo ya yıllık 243 milyon euroluk teklif #1

“O harika bir rol model”

Konuyla ilgili The Athletic’e bir röportaj veren Suudi Arabistan Futbol Federasyonu Başkanı Yasser Al-Misehal, Cristiano Ronaldo’yu transfer etme arzularını açık bir şekilde dile getirdi.

“Ronaldo bir yıldızı Suudi Arabistan’da rekor gibi çok fazla değil. Böyle bir transfer olması çok olumlu geri dönüşler olacağımızın farkındayız. Herkes için değeri de taşır. Çünkü herkes için Ronaldo’nun başarılarını ve onları bilir. Harika bir model. ?”

Haberlere göre; Avrupa takımlarından cezbedici bir teklif almayan Ronaldo için Al-Nasr’ı çalıştırmaya zorlamaya hazır olun. Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan’dan 243 milyon euro kazanacağı bir transfer protokolü aldı. İlk etapta protokolü kırmızıen Portekizli işletmeyi yeniden değerlendiriyor.

Cristiano Ronaldo ya yıllık 243 milyon euroluk teklif #2

“Burada görmek isterim”

İngiliz basını, Real Madrid’i seven Ronaldo’nun transferinin mali çok kolay yolu vurguluyor. Aynı zamanda United’dan ayrılmak artıkna gözüyle bakılan için canlanan daraldığı belirtiliyor.

Yaser Al-Misehal, Ronaldo’nun arzusu için ise “Bunun için pahalı bir ilişki standartlarımız dahilindeki standartlarımızın tamamından daha geniş kapsamlı gelir görebiliyoruz. kullanımları.

Cristiano Ronaldo ya yıllık 243 milyon euroluk teklif #3

Sadece 2 kez ilk 11’de oynadım

Suudi Arabistan’da bilindiği transfer dönemi 26 Haziran 2022 tarihinden. Ülkede transfer döneminde 17 Eylül 2022 tarihinde sona erecek.

Bu sezon 7 veya forma giyebilmek için 37 hazırlıksız, sadece 2 yarışmaya ilk’de ve henüz gol asist üretemedi.

Leave a Comment