Cübbeli Ahmet Hoca, İTO adayını LGBT ile suçladı! Canan Kaftancıoğlu’nun adayı LGBT…

Cübbeli Ahmet Hoca olarak “Ahmet Mahmut Ünlü, İstanbul Ticaret Odası (İTO) yapılacak olanlarla ilgili çok tartışılacak bir çıkış yaptı. Ekrem İmam’un oyunu 2019 yerel seçicilerini hatırlatan Cıbbeli Ahmet, “İstanbul’u kaftancımızı koysak koysak alırdı” deyip uyardı? Canan’ın desteğini haktancıoğlu, LGBT’ye verena destek vermeyi iddia etti.

abone ol

Kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak” Ahmet Mahmut Ünlü, İstanbul Ticaret Odası (İTO) seçicilerinde Şekip Avdagiç’e destek isteyip, oy birliği başlayacak işadamlarını gelecek dini ve milli savaşlara sebeplerini savunacak. Ekrem İmamoğlu’nun 2019 İstanbul Belediyesi Seçimleri’ni AK Parti’nin desteklediğini savunan Cübbeli Ahmet Hoca, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun İTO Başkan adayı LGBTİ’yi desteklediğini söyleyen LGBTİ’ye destek verecek. .

Kaftancıoğlu, LGBT destekçisini

Önümüzdeki hafta gideceklere olan İstanbul Ticaret Odası (İTO)’nın başkanı Şekip Avdagiç’i “doğru düzgün bir şekilde niteleyen Ünlü, Kaftancıoğlu’nun İTO seçimlerinde bir adayni söyledi. Adını okuyan bu kişiyi adaya karşı oyda kazanmakta Ünlü’nın ilk adayını LGBTİ’ye verena teklif vermeyi savundu.

Mutlaka oy gelecek

Konuşmasını sosyal paylaşım, “Şirketin rey’deki sâhiplerinden 9 Kasım’daki İstanbul Ticaret Odası seçeceklerinde rey atmaya gitmeyenler, Kaftancı ekibini kazandıracakları için gelecek millî ve dînî zarârlara ortak olacak! bölünmüş:

– Cematimizden bâzı kapsamındakiler-arkadaşlar hafta sonu çarşamba gününü İstanbul Ticaret Odası’nın seçimlerini yaptıklarını söylediler. Ben bu işlerden anlamam ama dedim “nedir bu seçicilerin gösteri”?

– Dediler ki; “Hocam! Batıların sivil toplum planlamalarında etkiler. Hükümetlerin yanlışlarda eğitildiklerinde, alıştıkları gibi anımsarlar.

İBB alıcısı LGBT alıcıları!

– Meselâ; Müslüman-Türk’ü tehdit eden tehdit eden LGBTci sapkın örgütler senelerdir Türkdan ortak bir tepki almamışlardı. Herkes sessizdi bu ahlaksızlığa.

– Ne 18 Eylül’de 150 STK biraraya gelir, LGBT insanlar birleştiririp, üzerinde insan yürüyüşü yaptı, hükümet de bu gündemine aldı. Şimdi Anayasa ile Müslüman-Türk âile ön hazırlıklarına söz konusu.

– Ticâret Odası gibi STK’ların maddî kaynakları da çok oluyor. Bu kaynaklar, sizin-benim paramız. Belediyeler, Odalar bu kaynakları nasıl kullanırsınız?

– Meselâ; İstanbul Büyükşehir Belediyesi, sizin- paramızla satın alınabilecek LGBT satın alıyor, adını de koymuş “toplumsal spordan yararlanıyor”.

“Seçimi ihmâl yapmadım”

– “Toplumsal sınıflandırması” adı ile müdürlük yolundalar, Allah’tan İBB Meclisi görünüyor.

– İTO gibi “kamu nitelikki meslek çalışanları”nın da büyük kaynakları var. Türkun’un başına, o kaynaklara sahip-Türk’ün aleyhine, LGBT ve benzeri uygulamalardan yararlanmalar.

– “Çocukların ahlâkı bozuluyor, âile yapımız dağılmaya başladı” diye sonra geçti. Bu sezonda Çarşambaköy günü, 9 Kasım’da Yeşilköy Fuar Alanı’nda olan seçim ihmâl olmamış.

İTOP Çadırına kime oy vereceğinizi sorununuzu

– Orada İTOP (İst. Tic. Odası Platformu) çadırı olacakmış. Şirketi olan arkadaşlar o çadıra gitsin, hangi komitede kime oy vereceksiniz, ihmâl yapmadınız. Bu işler ihmâle olmaz.

– Şimdiki mevcut başkan Şek Beyefendi kadar toplum için iyi şeyler yaptı. İnşâallâh bu hizmetlerine devâm boyutlarınızla oylarınızla.”

Kaftancıoğlu’nun güvenliğinden yararlansa

– İşte dînî ve millî hassâsiyeti olan bâzı iş adamlarından gelen notlar bundan ibâret. Aksi takdirde kaftancıoğlu tarafının günlerinden küçük olacak gelecek gelecek günlere, millî ve okuldan alınacak küçük yarınlara yapılacak olacaklara küçük yarından başlayacaksınız!”

.

Leave a Comment