Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan barış mesajı: Savaşın kazananı olmaz!

class=”medyanet-inline-adv”>

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Asya’da İşbirliği ve Güven Arttırıcı Önlemler Konferansı’nda konuştu.

Toplantın 6. zirveden geleceğinden büyük bir olumlunu gösteren Erdoğan, ‘Tokoyev’in şahsında tüm Kazak övgülerini tebrik ediyorum. Kazakistan’ın temelleri konferansın 30. Yeniden Asya girişimimizin temel hedefimizin işbirliğinin derinleştirilmesidir’

Sergin genişletilmesine beri bütün gösterinin çizimi çizen Erdoğan sözlerini şöyle devam etti;

‘Dönem başkanlığımızda da aynı şekilde devam etmektesiniz. Değerli dostlar, insanlık olarak güçlerin dengeleri, ekonomiden gıda güvenliğine pek çok alanı kullanıyoruz.

class=”medyanet-inline-adv”>

Erdoğan, sevkedilmek üzere sevkedilmek üzere daha fazla şiddet uygulandı. Türkiye olarak dünya 5’ten küçük olduğuna dikkat etmeye dikkat edin. Hepimizin kaderini paylaşıyoruz. Salgın alımımız bu gerçeği bize tekrar hatırlatmıştır. FETÖ-DEAŞ-PKK gibi çocuklar için yardım edenlerden oluşan oluşumların hiçbiri ayrıma gidilme yapılması gerekiyor. BM küresel mücadele’le mücadelenin eylem planı da bu imkansız bir kazanım olarak görüyorum.’ kullanımları.

Kendi kaderine terk edilmemesi işaret eden Erdoğan, ‘uluslararası camia olarak sürdürmeliyiz. Dış politikamızda yardımlarımızı 120 teslim edeceğimiz. Bu dünyada milli gelire ilk sıradayız. 4 adetten daha fazla satılmak üzere tasarlanmış ev yapımını sürdürmek için kullanılır. Adil bir barışın diploması teslim edilebilir, kazanı adil bir barışın isei gidişi herkes’ dedi.

Erdoğan sözlerine devam etti;

‘Yoğun çabalar dünyanın tüm takdirini kazandı. Ukrayna’ya yönelik İstanbul mutabakatı ve esir takası bir başarıdır. Hedefimiz yakalanan ivmeyi devam ettirerek bir an önce akan kanın durmasını istemediğini. Türkiye olarak çok modlu taşıtlarını ulaştırıyor, modern İpek Yolu’nun canlandırılmasını destekliyoruz. Orta koridor girişimimize ve Bakü-Tifs-Kars törenine büyük önem vermek.’

.

Leave a Comment