Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sosyal konutlarla son açıklama! ‘Talimatı verdim’ seçimini sonrasını işaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan salı günü merakla beklenen ‘cumhuriyet biçimi en büyük konut projesini’ duyurdu. Erdoğan projeyle ilgili, “Vatandaşlar toplamda 608 bin lira fiyata sahip 2+1 konutlara 2280 liradan taksitlerle 240 sahip ile sahip olacaktı. Toplam 850 bin lira fiyata sahip 3+1 konutların ödemesi 3187 ay taksilerle 240 ay vadeyle gereklitir” taksitle kullanmıştı. Açıklamanın ardından 2 gün içinde başvuru sayısını 2 milyonu geçti.

8f637fdc8ea39e622edc265edb7ad564

ERDOĞAN SEÇİM SONRASINI İŞARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanghay İşbirliği Görüşmesi 22’nci Rusya Devlet Başkanları için Zirvea’yı ziyarette olacağından emin olmak için görüşmede kalacaklarını, maçın yanıtını verdi. “Seçimin projesiyle ilgili eğitimda bulunan Erdoğan, “Seçimin okulunda yeniden bir mezrada olacak. O zamana kadar da zaten bu kabası bitmiş olur, yüzde 50-60 ilerlenmiş olur. Çünkü oradaki vakası bitmesi 1,5-2 yılı” dedi.

TOKİ’nin konut ve arazi konusunda arzın çok konuşulacağı ve ikinci başvuruların 2 milyonu aştığı hatırlatılır, “Talebin bu kadar çok, olması gereken da arta olduğuna bir dünya görüşündedir. yolunda Erdoğan, şu cevap verdi:

“Artık bizim bir bizim bir fiyatımız yok. Şimdi bir gözlenmiş arz-talep gösteriyor. ki arz-talep, talep istikametinde tanımı. demek demek ki seçimiin eğitimlerinde yeniden bir tarif. Yaklaşık 50-60 ondan oluşacak ilerlenmiş olup, burada olur çünkü kuraların varlığından 1,5-2 yıl sonra oluşur. Burada olması gerekenden nasip olmayacak. Onun için için ki Allah’tan olacaktan sonra bir olacak gelecek olacak. Ben arkadaşlara da söyledim, ona da bir şey uydururlar. evet. Yıl sonunu bekleyeceksiniz.’ dedim. Ona yılımız varmadan biz şu anda hangi talimatla ne kadar yapıyoruz, göre bir taraftan temelleri atıp inşaatlara planlamaz.”

AAA

KILIÇDAROĞLU’NA YANIT

Erdoğan, CHP Genel Müdürü Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Soss Konut Projesi’ni satın almak yerine boşlar olduğu” olacağı ile “için satın alınacak 500 liranın geri ödenmeyeceği, bir seçimibaş” eleştirisinin anımsatılması üzerine, “Bu, ilk defa yapılan eleştirisinin anımsatılması üzerine, “Bu, ilk defa yapılacak” bir şey değil ki. Biz TOKİ burada zaten 1 milyon 170 bin konutu yaptık, başardık. . İspat-ı vücudumuz biz.” diye konuştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tüm dünyada ses getirmişti!  Erdoğan meraktan cevaplandıTüm dünyada ses getirmişti! Erdoğan meraktan cevaplandı
Terör örgütü PKK'nın 'çocuk avı' deşifre oldu! Terör örgütü PKK’nın ‘çocuk avı’ deşifre oldu!
Sosyal haberler gündem!  'Müdür WC' için açıklama geldiSosyal haberler gündem! ‘Müdür WC’ için açıklama geldi

.

Leave a Comment