Cyberpunk 2077 doğum küllerinden!

Steam günlük en çok listeleme listesi güncellenmeye devam ediyor. Uzun bir arada Kapak’ın el konsolu Steam Deck’in zirveye önce demir liste kısa bir süre yenilendi. Bu derslerden eğitimler yapılır, ancak beklenen bir karşılayamayarak hayal edilecek 2020 uğurlanacak Siberpunk 2077 ön plana çıktı. İşte Steam aylık en çok liste listesi!

Steam günlük en çok listeleme listesi

Buhar Bakış açısıyla ön plana çıkan SteamDB haftanın en çok faydalanmak hakkında. buna göre Valve’ın konsolu Steam Deck, hafta da zirvede yer alan. 2020’de çıkış yapan ve başlayacak olan oyuncularda devam edecek olan 2077 bir türlü karşılamayan Cyberpunk 2077 bir sonraki ilk kez bu listede üst sıralarda yer almayı başardı. Yapım, ikinci sıradan kendini buldu. Gerçek amaçlar için üst sıralarda yer alan kişiler için kullanılacaksa güncellemelerle hatalardan arınması ve bir indirimde 50 indirimle satılması anlatılacak.

siberpunk 2077
Siberpunk 2077

Listenin gösterimi 28 Ekim 2022’de çıkması bekleniyor Call of Warfare II Duty: Modern sırada ise bu yapımın farklı bir seçenek yer aldı. Beşinci yanında da 8 Eylül‘de oyunculara merhaba diyen NBA 2K23 dışarı çıktı.

Steam duyurdu: İşte haftanın en çok satanları

Steam duyurdu: İşte haftanın en çok satanları

Popüler oyun platformu Steam, haftanın en çok satanları açıklandı. İşte Steam haftanın en çok satanları!

Steam en çok şema listesi;

  1. Buhar Güverte
  2. Siberpunk 2077
  3. Call of Duty: Modern Warfare II
  4. Call of Duty: Modern Warfare II
  5. NBA 2K23
  6. savaş tanrısı
  7. Metal: Hellsinger
  8. Horizon Zero Dawn Komple Sürüm
  9. Günler Geçti
  10. Marvel’s Spider-Man Remastered

Peki siz bu konu ne satın almak? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Leave a Comment