Daha henüz çok erken diyerek duyurdu! Acı vedası yüreklere dokunan Gülsim Ali’den yeni dizi müjdesi!

Gönül Dağı dizisindeki iki sezonluk serüvenini sona erdiren güzel oyuncu Gülsim Ali’nin yeni projesi için heyecan sürüyor. Ünlü oyuncunun TRT1’in fenomen dizisine veda etmesinin ardından kulislerde pek çok iddia dolaşıyor. Son olarak tarihi bir dönem hikayesi olduğu iddia edilen dizide oynayacak isimlerden birisi de Gülsim Ali olacak. Güzel oyuncunun partnerinin ise İlhan Şen olacağı söyleniyor.

“ÇOK ÖZEL BİR PROJE”

Proje hakkında açıklama yapan Gülsim Ali, “Çok özel bir proje. Aslında Türkiye’de daha önce yapılmamış bir iş. Senaryosu geldi bize de. Görüştük, fakat şu anda yüzde yüz anlaştık demek istemiyorum. Ama beni çok heyecanlandırdı” ifadelerini kullandı.

İstenmeyen isim ilan ettiler! Gönül Dağı’nda yeni Dilek isyanı!

VEDA PAYLAŞIMI YAPTI

Güzel oyuncu paylaşımında “Tüm sevilenlerime teşekkür etmek istiyorum. Sizler iyi ki varsınız, yazdığını binlerce yorum ve mesaj içimi paramparça etti. Bazılarınız çıkan asılsız haberlere inanıp bana kızdınız, fakat şunu bilmenizi isterim; ben oyunculuk yapabilmek için tüm sevdiklerimi, ailemi geride bırakıp tek başına anavatanına göçmüş biriyim. Hiçbir özlem, hiçbir şehir ve hiçbir hava şartı beni aşk ile yaptığım mesleğimden alıkoyamaz. Yazılanın aksine Eskişehir’i, Sivrihisar’ı ve tüm ekibi çok sevdim. Sadece hikayem bitti. Ben de böyle bitsin istemezdim. Elveda Gönül Dağı ailesi” dedi.

GÜLSİM ALİ KİMDİR?

Gülsim Ali 18 Şubat 1995’te Bulgaristan’ın Rusçuk şehri doğdu. Bulgaristan’da yaşayan Türk bir ailenin kızıdır. Gayet iyi Türkçe bilgisi yanı sıra iyi derecede Bulgarca, Türkçe ve İngilizce dillerini bilmektedir. Bulgaristan’da düzenlenen Super Model yarışmasında Ford Modeli seçildi. 2012 yılında oyunculuğa adım attı.

Gülsim Ali, ilk olarak 2012 yılında yayınlanan başrolünde Hazal Kaya’nın oynadığı Son Yaz Balkanlar dizisinde rol aldı, ardından 4 bölümlük Seddülbahir 32 Saat adlı dizide hemşire rolünü oynadı.


.

Leave a Comment