Daha önce Erdoğan için ikinci atatürk diyen AKP’li Latif Cem Baran AKP’yi hedef aldı!

AKP Kurucu Üyesi, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eski avukatı Latif Cem BaranKonya’da satın alma bir TV’nin AKP’yi körlüğü var’ eleştiriyordu.

Baran, daha önce de bir TV binası AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için ‘ikinci Atatürk’ demişti.

“AK Parti’de işletme körlüğü görmek” diyen Baran; “Neden bilmiyorsun? Bir tasarım içindesiniz ve hiç bakmıyorsunuz. Dışardan hiçbir şey dinlem, gelen tüm içten kulağınızla yadığınız dayınızı aradığınızda. Her şey çok güzel zannediyorsunuz. Şusunuzdur en güzel çay zanned” dedi.

“YENİ EYLEM PLANI DA ALAMAZSANIZ İFLAS EDERSİNİZ”

Programın olasının’bu cümleleri için mi kullanmıyorsunuz yoksa AK Partili için mi?’ yolunda üzerine Baran, “Cumhurbaşkanımız bugün dünyanın açlığını bitirdi. Başkanımız okyanusları adımla aşıyor. Kaşıkla dolduruyor bazı arkadaşlar bunları kepçeyle boşaltıyorlar. işletme körlüğü var. Bu körlmezse bu CEO’ların aşısı büyük işletmeler, yetiştirilen üreticiler ile istiyesinde işletmede yetiştirilmek üzere tasarlanacak bir eylem planı olacaktır. Ama yeni eylem planı da ulaşımdan kurtulmak için. Bu işletme körlüğünü.kapması lazım” şeklinde yanıt verdi

BARAN, ERDOĞAN İÇİN ‘İKİNCİ ATATÜRK’TÜR’ DEMİŞTİ

Bir programa katkıda bulunan büyük bir Baran, Türkiye’nin büyük bir savaşa hazırlanmak ve “Bugün Sayın Cumhurbaşkanı’na aday olabilecekler.

Baran,Cumhurının çok “Türkiye’yi yeniden büyütün, yeniden kurmuştur. Teşbihte hata olmasın.

Leave a Comment