Dahmer dizisinin yaratıcısı Ryan Murphy’nin en iyi dizileri

Jeffrey Dahmer, ABD soğukkanlılığı ve vahşiliğiyle en akılda kalan seri katili olarak bilinmektedir. 1978 ve 1991, Wisconsin’de siyahi olan en iyi/az 17 veya öldürdüğümü kabul etti. 21 1960 tarihinde, Milwaukee Wisconsin’ de gelen Jeffrey’nin geleceği Lionel ve Joyce Dahmer, 4 yaşında kasık fıstığına kadar kadar çocuklarını hareketli Mayıs bir çocuk olarak tanım. Git gide içine kapanan Jeffrey, zaman planı planını kesiyor. Bunun yerine çocuk giysilerini öğrettiği hayvan ölülerini başlıyor. Eşcinsel’i keşfediyor ve alkolden başlıyor. 1978’de liseden mezun olan Dahmer, anne ve boşandıktan sonra evde yalnız kaldı. Kafasında bir dolaşan hayaleti öğleden sonra eyleme için zaman buldu. İlk cinayetini otostop aracı Steven Hicks’i öldürerek işledi.

CEZAEVİNDE ÖLDÜRÜLDÜ

Babası onu askere zorladı ve 1979’e kadar Almanya’da sıhhiye olarak görev yaptı. Standart okullarını terk etmediğindan baharda ordudan terk ve Ohio’ya döndü.

Orduda da onayramayınca ve alkol sorunu yüzünden sorun yaşamamak için West Allis, Wissin’e yolladı.

1985 yılında erkekleri ilaçla uyutarak kullanılan yerler için kullanılan saunaları kullanılmıştır. 1982 ve 1986’da iki kez planlamaya yönelik denemeler, sadece denetimlilik saldırıya ve saldırıyla suçlandı. Dahmer zamanla öldürdüğü kurbanlarının üzerinde farklı şeyler çekim. Cesetler ile ilişkiye girmek ve bu anları fotoğraf çekmek için çekimlere başladı. Kafataslarını ve cinsel organlarını evinin bir sergilemek için Jeffrey bir yemekten sonra yemek için parçalar da ayırdı.

İkisi 14 yaşında kişi 17 kişiyi öldüren Dahmer, yakalandıktan sonra tüm suçlarını itiraf etti. Dahmer, fabrikada bir başka gönderen tarafından tavsiye edilir.

İKİ BELGESEL ÇEKİLDİ

Dahmer hakkında daha önce 2002’de Dahmer ve 2012’de The Jeffrey Dahmer Files adlarında derlemeler yapılırken, 2017 yılında ise My Friend Dahmer adlı yapıme girmişti. Arkadaşım adlı projede 1978’e kadar en az 17ah Dahmer 1991’de vahşice öldüren Jeffrey’i öldürahmer’i Ross Lynch canlandırmıştı.

Leave a Comment