Danla Bilic’e edepsiz soru! Arkadaşı sessiz kalınca dayanamayıp patladı

YouTube platformunda makyajlarıyla videolarıyla söz konusun Danla Bilic, sosyal medya hesabında seçimlerle paylaşımlarla da dikkat çekiyor. Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven ile Aslı ile yakın arkadaş olan Danla Bilic, takipçilerinden gelen sorulardan bu kez Aslı’nın yanıtlayacağını belirtti.

TAKİPÇİLERİ DANLA BİLİC’İ SORU YAPMURUNA TUTTU

Danla Bilic, sorulan soruları cevaplaması için Aslı’ya okudu.

D

“DANLA BİLC GENEL OLARAK SİNİRLİ ZATEN”

Danla Bilic, en sinirlendiği şekilde sorulması üzerine Aslı’ya döner. Aslı ünlü fenomenin yanında katır kutur bir şeyi yenmesinden rahatsızlığından ama genel olarak sinirli olduğunu gösterdiğini Danla Bilic kahkahaya boğuldu.

Fenomen Danla Biliç spordan taytlı poz verdi!

DANLA BİLİC “KRİTİK BİR SORU” DİYEREK ASLI’YA SORDU

Danla Bilic, takipçisini ti’ye alarak “Neden kaşarmışım?” dedi.

Aslı’nın “uzun yanıt vermemesi” ile boğulmuşan ünlü YouTuber, “Bu kadar uzun yanıt veremez” ile aynı arkadaşınıza benzetemezsiniz.

llllll

Fenomen Danla Biliç spordan taytlı poz verdi!

Aslı, “Danla Bilic’in asla yapmayacağı şey şey mi?” sorusuna önce “3 gün üst üst iyi olmak” yanıtını verdi, sonra da “Galiba yapmayacağın bir yok” ile ilgili düzeltmeti.

3

Fenomen Danla Biliç spordan taytlı poz verdi!

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Acun Ilıcalı'nın İngiltere'de tutuklanma olayının perde arkası!  Ercan Taner'in sözleri Mehmet Demirkol'u şaşırttıAcun Ilıcalı’nın İngiltere’de tutuklanma olayının perde arkası! Ercan Taner’in sözleri Mehmet Demirkol’u şaşırttı
Ekran başındakileri Türkçe imla sorusu!  200 bin TL değerindeki soru şaşırttıEkran başındakileri Türkçe imla sorusu! 200 bin TL değerindeki soru şaşırttı
Hadise'ye takılar ortaya çıkacak! "75 bin sınıf tarayıcı, 10 tane beşi bir yerde ve..."Hadise’ye takılar ortaya çıkacak! “75 bin tarayıcı, 10 tane beşi bir yerde ve…”

.

Leave a Comment