Deniz Uğur’dan korkunç iddia! ‘Reha Muhtar kipi dövüp ısırdı’

tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Muhtar’a karşı geçen senelerde velayet eski eşi Deniz Uğur ile ilgili darp raporu, İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi’ne başvurdu.

Deniz Uğur hesabında şu ifadeler yer

“Şika bakıcısı Reha Muhtar benim çocuklarımdır. Kendisiyle uzun süredir ayrıyız. 2 müşterek çocuğumuz bulunur. Çocukların velayeti babalarındadır. İstanbul Aile Mahkemesi kararıyla şahsi münasebet 12.09.2022 işleriym Mina Deniz ve Poraz Deniz’i Tarabya’da bulunan okullarından aldım.

“DAHA ÖNCE DE ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU”

Birlikte eve akşam gideceğim yerim gibi Mina’nın Reha’nın önceki cuma gününden çok kötü dövdüğünü söyledi. Hatta bu sefer çok kötü dövdü, yakınlaşmakta olduğunu iddia ediyor. Zaten Mina hakkında eskiden yaralamadan suçlananlardandı. İşlem sonrası baskı kurunca şikayetinden vazgeçti.

“ŞİKAYETÇİ OLURSAN BENİ ÖLDÜRÜR”

Çocuk banadaki darp dizilerini gösterdi. Kızımın kollarında ve çürükkler ve ezikler vardı. Ellerinin üzerlerinde de ısırık görmeden önce. Çocuk sonu için ürünler için çok hafta ve geceydi. Bana ‘Eğer sizden tüketiciden benden’ dedi.

“İKİZİ DE TAMAMEN İÇE KAPANDI”

Bu konuşmalar içinde yalnızdık kızı sakinleştirip Kavacık Medistate Hastanesi’ne eşlik etmem. Kızımı muayenehanede doktor bile öğrencinu ve tıpta nasıl kullanılır. Bu durum bana aktardı. Kızımın ikiz yanına Poyraz da içine kapanmış durumda…”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Süper mini etekli pozlarıyla esti geçti!Süper mini etekli pozlarıyla esti geçti!
Hadise'ye takılar ortaya çıkacak! "75 bin sınıf tarayıcı, 10 tane beşi bir yerde ve..."Hadise’ye takılar ortaya çıkacak! “75 bin tarayıcı, 10 tane beşi bir yerde ve…”
Çirkin görüşü planlanmışca... Ünlü politikacıyı de almışÇirkin görüşü planlanmışca… Ünlü politikacıyı de almış

.

Leave a Comment