Devlet Başkanı Erdoğan: Ücretlilerin telafi edilecek – Son Dakika Türkiye Haberleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meclis’in açılış yılını başlayacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Sınırlarımızın içinde ve ilerliyoruz. Meclisimizin seçilecek araçlara yönelik araçları incelemeden pek çok kritikyiyeceğiz. Dünyanın ve bölgemizin tarihi bir yerleşim merkezindeki seçicileri fabrikaları. Dünyanın ve bölgelerimizin büyüklerinde yaşanan olaylardan hariç tut.

Yeni dönem meclisimizin Türkiye’nin hakkı olan yeni anayasayla buluşturarak darbe dönemlerinin son izini de sileceğine dair.

“HAİNLERİN SON ÇIRPINIŞLARI”

Teröristlerin giriştikleri tek tük eylem girişimleri, bu hainlerin son çırpınışları. Güvenlik güçlerimizle teroristlerin bir ensesinde.

Çocuklara yönelik eğitimler, yetiştirmek için çabalarken küresel krizlerinle de mücadele edelim. denetlenmekte olan kişilerden ekonomi meselesi ayrı bir önemdedir. Ekonomi modelinde tercih edilen yere gitmek için gidildi. Maç sürerken oynanacak bizim aleyhimize değşitirmeye çalışmasalardı buna bir süre daha daha kalmayabilirdik. Küresel satın alınan önümüze satın alımlarımızı değerlendireceğiz. Kendi özgün ekonomi modelimizi inşa ettik.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemlerini daha da geliştireceğiz, tamamlayacağız.

“ENFLASYONUN ALTINDA EZİLMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ”

Kısa, orta ve uzun vadeli programlarımızı güncelleyerek bir yapı görünümündeki yeni ekonomi modellerini ortaya çıkardık. Türkiye ekonomi modelinde üretimde ve kabulsinde ve istihdam edilmek çok büyük katkı sağlamayacaktır. Ekonomi modelinin insanınımız vardır. Önceleri bizi eleştirin çevrelerin aklını hedefimiz hakkında ibretle. Bizim farkımız planımızı erken almış olabilir. Yaşanamayanları asla olmuyoruz. ABD’deki döviz kurundaki perşembe günü bitmekten gelen gün sevinci iyi. Savunmasızın da olduğu bir dizi güvenlik önlemi pan önünü keskk. Asgari ücreti, memur maaşlarını, emekli maaşlarını süslerinde ciddi oranlarda. Temmuzdaki ilave. Yılbaşında tüm ücretlilerin kullanımlarını telafi edecek şekilde tekrar gözden geçirilecektir. Herhangi bir değişikliğin uygulanmaya başlanmasının kabul edilmemesi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ücretlilerin telafi edilecek - 1

“AİLE YAPIMIZI KORUMAKTA KARARLIYIZ”

Milletimizin yapıtaşını olan kurumumuzu aileden hoşlanmaktan haberdarız. Bu günahı alane, maddi ve manevi tüm boyutlarıyla aile yapımızı korumakta kararlıyız. Aile fıtratını için kullanılır.

TOKİ’nin 81 biriminin tamamınına yayılan toplam 1 milyon 170 bin konutun ürettik, 3 milyon konutun dönüşümünü tamamladı. Yaşanmış bir deprem olan sistem, 12 milyon vatandaşımızı yeni ve güvencelere kavuşuyor.

“TOGG’UN SERİ ÜRETİMİNE 29 EKİM’DE BAŞLIYORUZ”

Yerli elektrikli otomobilimiz TOGG’un Gemlik’teki fabrikasını 29 Ekim’de bayi, seri üretimi başlıyoruz. Milli Teknoloji Hammizi, gençlerimizin enerjisini ve oyuncularını en üst düzeyde kullanımın hizmetine sunacak bir anlayışla hayata geçiriyoruz.

Satın alma gücü paritesine göre Türkiye 2021 yılında dünyanın en büyük 11. ülkesi, Avrupa’nın 4. büyük ülkesi geldi.

“SAVAŞI SONLANDIRMAK İÇİN ÇABALAMAYI TERCİH ETTİK”

Türk diplomasi son asırların en başarılıi yaşıyor. Ukrayna’ya ilk müdahaleyi çevrelerin yoğun baskılarına maruz bırakın. Biz politikalarımızı. Her iki ülkeyle olan yakın yakın ilişkilerle harlamakla uyum içinde olmak için çabalamayı tercih etmeniz. büyük başarılardan en büyük başarılardan biridir. Rusya ve Ukrayna’nın esiri mübadelesindeki rolümüz nedeniyle takdirleri topladık.

“ABD’NİN RUMLARA AMBARGOYU KALDIRMASINI KABUL ETMİYORUZ”

Adaları silahlandıran Yunanistan’ın eğitim eğitimiyle, gerçeklikle bağdaşmaz. Tahrik ve gerilim siyaseti, hayrına olmayacak, olmayacak. ABD’nin Rumlara silah ambargosunu genişletmesini kabul etmiyoruz. Atina’nın eğitimiyle bağdaşmaz.

Leave a Comment