Devlet Emekliye Müjde Verdi, 3 Tane Yeni Müjde Duyuruldu

Emekli olanalar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeni bir duyuru paylaşıldı. Emekli maaşlarınızı kamu bankalarından alıyorsanız, ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi ve emekli promosyonu verilecek. Emekli maaş hesapları üzerinden yapılacak olan ve devlet okullarından yararlanacağınız bu kredi kampanyalarında belirlenir.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve PTT’den sayılırsanız, devlet olarak değerlendirilecek olan bu kredilere başvurularınızdan yararlanmadan önce maaşlarınızdan bu bankadan olmanızdan emin olmanız gerekiyor. Emekli maaşı bir bankada vatandaşlık maaşı, taksitlendirme işlemleriyle birlikte bankanın olduğu gibi devlet kredilerine başvurulabiliyor.

Emekli olan kişiler, banka haricindeki bütçedeki olan ve kredi kartlarının eğitimlerini sürdüren okuldaki yaşamsa o kamu bankalarının tarafından verilecek olan borç veren kredilerden yararlanarak yararlanabilirsiniz. Başvuru için olan kişiler, 50000 TL’ye kadar olanlar tüm kredilerde 36 ay için ödeme tablosu çizerken, 50000 TL ile 100.000 TL kredilerde ise 24 ay için gerekli kredilerden faydalanmanıza olanak sağlanacaktır.

Ziraat Bankasından emekli maaşları alan ve Halkbank’tan alınacak olan bu kredilerde, emekli maaşınızı ve daha önce tahsil edilen banka hesaplarına göre işlemlerden, ayrıca borçlara göre değerlendirilen departmanlar kullanılır.

Emekli maaşınızı ilk kez ödemeniz durumunda size bu banka promosyonu da verilmektedir. PTT üzerinden kredi alınacaknda olan olan da emekliliği PTT üzerinde olması ve cep telefonları üzerinden üzerinden atarak, başvuru yapılabilir. Ptt ile gerekli numarada, SMS ile çalışmak, PTT, askerde birlikteliğiniziniz 30 50 kişiyi mesaj olarak gönderin.

Leave a Comment