Devlet Erdoğan kredisi parası banka parası olacak! işte o tablo

Devlet Erdoğan kredisi parası banka parası olacak! işte o tablo – Türkiye’de mezun olmak için bankalardan yeni kampanyalar duyurulmaya devam ediyor. Bu doğrultuda Erdoğan imzalanan yeni anlaşma ile birlikte emekliye faizsiz bir paravans duyuruldu. Milyonlarca emeklinin gündeminde yer alan konu ile ilgili bankalardan acil güvenlik nedeniyle ödemeler devam eder. Emeklilik için yüzde 0 faizle ödeme ödemesi birvanslar ile birlikte artık emekliler nakit paralarını ödemeden faizsiz taksitlerini ödeyebilecek. İşte bu haberde yer ediniyor.

Bu süreç bankalarından 5 bin TL’ye varan faizsiz birvans için alıştırmalar başladı. Emekli bankanın emekliler için bu destek eğitim paketlerinin haberin devamında yer ediniyor.

FAİZSİZ NAKİT AVANS VEREN BANKALAR

Garanti Bankası kurtarma ile birlikte müşterisi olan emekliler için 5 bin TL’ye kadar faizsiz taksitli cezalı avans veriyor. İşte Garanti BBVA tarafından gelen açıklama.

GARANTİ BBVA

Devlet Erdoğan kredisi parası banka parası olacak!  işte o tablo

Mobil’den müşterimiz var, 5.000 TL’ye varan %0 faizli ve masrafsız Taksitli Nakit Avanlar! Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, kredi kartıyla satın almak, başvurunuz onayladığınız 5.000 TL’ye varan faizsiz ve taksitli Nakit Akit Avans’tan 6 ay taksitle yararlanın!

Kampanya 7 – 30 Eylül 2022 arasında Temmuz vardır.

DENİZBANK

Devlet Erdoğan kredisi parası banka parası olacak!  İşte o tablo - Resim : 2

Denizbank’ın yeni kampanyasını duyurdu. Bu doğrultuda 5 bin TL’ye kadar yüzde 0 faizli taksitli bir nakitvan verecek. İşte Denizbank tarafından gelen açıklama.

5.000 TL 0 faizli 6 ay vadeli Taksitli Nakit Avans ve 1 yıllık BluTV üyeliği ister misiniz?

DenizBank kredi kartına tanımlanacak 6 ay vadesi 0 faizli 5.000 TL Taksitli Nakit Avans’ın büyümeyi ve 1 BluTV deneyimini kazanacak!

Kampanya, 01.09.2022 30.09.2022 arasında geçerlidir.
Kampanyadan, Denizbank.com kampanya döneminde MobilDeniz’den yeni müşterimiz olup, yine MobilDeniz’den kredi kartında satılan ürünlerden faydalanabilir.

İŞ BANKASI

Devlet Erdoğan kredisi parası banka parası olacak!  İşte o tablo - Resim : 3

İş Bankası’da emekliler için 5 bin TL yüzde 0 faizli taksitli avans kampanyasını açıkladı. İşte bankadan yapılan açıklama..

Siz de İşCep’te “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olun, kredi kartınızla 5.000 TL’ye varan faizsiz Taksitli Nakit Avans yer alandan ve daha fazla ayrıcalıktan yararlanın!

Kampanya detayları:

Kampanyadan 30.09.2022 tarihine kadar İşCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartları başvuruları online ödemelerden yararlanabilecektir.

Bu konu hakkında hakkında bilgi almak için Kamu Gündemi mobil kullanımza ücretsiz olarak indirebilir ve takip edebilirsiniz.

Android için indirin.
Apple için indirin.

Leave a Comment