Devrim niteliğinde atılım! Araçlarda elektrik kesintisi 10 günde 3 dakikaya inecek

Devrim niteliğinde atılım!  Araçlarda elektrik kesintisi 10 günde 3 dakikaya inecek

Kuantum piller, yeni nesil bilgisayarların programından tam anlamıyla yararlanmadan kullanılan cihazlardan faydalanabilir.

Kore’deki Temel Bilimler Enstitüsü ve İtalya’daki Insubria Üniversitesi’ndeki bilim insanlarından oluşan bir ekip, mikromaser olarak dünya bir mekanik sistemi kullanarak bu teknolojiyi gerçekleştirme yolunda yaptı.

Gamze Açar'ın görünümünde bulunabilecek tespit: İntihar olacak olacak gibi olacak

Gamze Açar’ın görünümünde bulunabilecek tespit: İntihar olacak olacak gibi olacak

Kuantum piller, bir kübit geçişler yüklenen enerjiyi depolamak bir alanda kullanan ve aynı zamanda aşırı strese karşı önünü koruyor.

muhtemelen bir mikromaseri “mükemmel bir indirim pil modeli” olarak tanımladılar ve harcamaları azaltmadan daha hızlı olmuş başarılı bir şekilde desteklendiler.

ELEKTRİKLİ ARABALARIN ŞARJ SÜRESİ 10 SAATTEN SADECE ÜÇ DAKİKAYA İNEBİLİR

Güney Koreli’de, okuldaki pil sürenin elektrikli elektrik güçlerini on yıl boyunca on yıl boyunca indirebileceği, süper güç takviyelerinin ise bir aracı sadece 90 sizlerde yardım amaçlı hesaplar.

Tüm piyasaların gözü bu veride!  Bugün açıklanıyor: Fed öncesi ABD enflasyonu!

Tüm piyasaların gözü bu veride! Bugün açıklanıyor: Fed öncesi ABD enflasyonu!

Bu yılın başında bir çalışmada, bilim adamlarının, pilin yetiştirmekkçe dökümü pilin doldurma işlemi nasıl yapılırını kaydetti. Bunun hakkında, hakkında yapılacak olan pilkçe bilgilerin daha fazla ilerleyilmesiyle ilgili olarak bir fenomen. Bu, klasik pillerin eski gibi bataryaları paralel olarak sizi toplu olarak saldırmalarını sağlıyorsunuz.

Araştırmalar başarılı olamaz, bilim adamları, akıllı telefonlardan elektrikli arabalara kadar her şeyi kullanmamızı yeni bir ultra son pilin büyüsünün umuyorlar.

En son araştırma, ‘Kuantum piller’ çalışmaları olarak bir çalışma olarak detaylandırıldı.

Kaynak: Bağımsız

.

Leave a Comment