Dikkat! ABD’li Yatırım şirketinden Kritik DOGE ve SHIB Yorumu: Kasım’da..! › CoinTürk

Okuma Süresi: 3 Dakika

ABD yatırım yatırım şirketindeki Motley Fool analistlerinden Sean Williams DOGE ve SHIB fiyatlarına mandıra ticaretida bulundu.

Kasım’da DOGE’den Uzak Durun!

Analiste göre, Kasım ayından ayrılmanız gereken ilk para birimi (DOGE). Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ı 44 yetiştirilmesinden yananın ortaya çıkmasından bu DOGE fiyatı %100’den fazla çıktı kaydetti. Analiste göre, DOGE’nin FOMO ve hype’a temelli rallileri sürdürülebilir değil. Misk için ne zaman sona ereceği. Musk’ın uzun Dogecoin’in sevdiği ve olabileceği gibi bir tweet atabilirdi. DOGE, Musk’ın portföyünde bulundurduğu üç kripto para biriminden biri. Tesla, belirli ürünler için ödeme olarak DOGE’yi kabul ediyor. Analiste göre, bu tuhaf ve balona ölçülere göre, 18 milyar mali değer değeri ile DOGE‘ye ivme kazandıracak somut şey yok. , Solona (SOL), Çığ (AVAX) ve Polygon (MATIC) gibi herkesin ve makarnalıklarına uygulanacaktır.

Dogecoin için en tr sorun, sadece ödemeye esastır bir to olması. Kripto paralar bu işe daha iyi yerine getiren çok iyi daha blok zincirleri var. Son 10 aydan fazla bir 100’den az yeni işletme DOGE’yi ödeme seçeneği olarak ekledi. Aslında, DOGE’nin 2.000 işletme tarafından bir ödeme şekliyle kabul görecek şekilde ilerletiliyor. Bu büyük bir başarı değil. Misk ve diğer etkide bulunun. SEC, bu son dayanak somut adım atmaya başladı. Kısalabilecek oranda kazanç sağlayan madeni parayla bitiyor. DOGE, 2021’deki tüm zamanların en yüksek noktasından %93 oranında değerde yenida uçtan alma yolculuğunda ve umutları doğurdu. Analist, önceden belli olacak ve kervanına yapılacak bir şey olacak gibi olacak.

SHIB: FOMO ve Hype!

Kasım’ın kurtarılması gereken ikinci kripto para Shiba Inu. (ŞİB). SHIB’in manşelerinden düşmemesinin nedeni çok uygundur. 1 Ocak 2021′ 0,000000000073 dolar ile SHIB verdiğine, 27 Ekim 2021’e kadar %121.000.000’luk devasa bir değer. Bu süreçten sonra, SHIB’i ayakta tutan tek şey FOMO faktörü oldu. Ancak yeşil Dogecoin gibi, Shiba Inu da 21.’den fazla kripto para projesi öne çıkmak için gerekli olan olandan küçük bir proje. Shiba Inu, Ethereum blok Zinciri üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 token’ı konumunda. Ethereum, dApp geliştiricileri arasında popüler bir seçime yönelik, bu popülerlik yolunda ilerleyen süreçlerine ve gidişatlarına yönelik hizmetlere yöneliktir.

Analiste göre, SHIB de popüler bir ödeme aracı değil. Twitter’da medya platformlarındaki popüiteye karşı, Shiba Inu’yu ödeme olarak kabul eden işletme işlemi Kasım 2022 kredisi 659. SHIB’in yıl %91 oranında değer kaybetmesi ve hareketli volatilitesi nedeniyle SHIB satın almak yerine getiremiyor. Shiba Inu’nun geliştiricileri blok zincirine dayalı oyunlar yaratmaya dayalı oyunlar olsalar da, N’lerin ve blok zincirleme oyunların popülaritesi, ivme kaybetmeye devam ediyor. Analist, SH’in projelerinin, artan yatırıcı. Sonuç olarak, SHIB’i Kasım’da büyük bir lüks olmayacak.

.

Leave a Comment