Dikkat! Bitcoin’i Unutun! Bu 6 Altcoin 4. Çeyrekte Şaha Kalkacak! › CoinTürk

Bitcoin (BTC) yerinde sayarken. uzun vadeli hedeflere 6 potansiyele sahip olabilecek altcoin projesine dikkat edilmelidir.
Okuma Süresi: 3 Dakika

Bitcoin (BTC) yerinde sayarken. uzun vadeli hedeflere 6 potansiyele sahip olabilecek altcoin projesine dikkat edilmelidir.

MATIC, Uzun Vadede Merge’ten Nemalanacak!

Kripto para kazancının oğlu 24 yüzde %1,52 düştü ve yatırım 923,12 milyar dolarda. Uzmanlara göre, Fed’in para politikasından geri adım atması sürecinde Bitcoin ve bazı altcoin’ler tekrar eski parlak günlerine dönebilir. Bu nedenle, Coin Edition analistleri, alım satım yapan ve uzun vadede yeni rekorlar kırabilecek 6 altcoin’i bölüştürüldü. Listenin zirvesinde Ethereum (ETH) yer alıyor. Uzmanlara göre, Merge güncellenmesi bugün gerçekleştirilecek olan gerçekleştirilemeyecek zaman gerçekleştirilebilir. Ethereum’un kurumsal yatırımın görevi olması bekleniyor. Listedeki bir altcoin Polygon (MATIC). ETH ağındaki işlerin sürelerini hızlandırmak ve imalat işlemleri için geliştirilmiş bir katman-2 tasarımlama olan Polygon sanayi sektöründeki yenilemeler ve geliştirilmeye devam ediyor. ETH’nin Merge süresi boyunca gözden geçirilmeden, ETH’den önceki birkaç ay içinde genişle MATIK de bun nemalanacak.

Listedeki bir altcoin Ripple (XRP). ISO 20022 uyumlu bir token alan XRP, kullanım alanı ve beğenilenlerde yer alıyor. XRP’nin potansiyel potansiyel olarak mevcut SWIFT sistemine entegre veya entegre etmek için kullanılabileceği şekilde dönecek şekilde geliyor. Havale’de yeni bir boyut kazandıran Ripple, SEC ile 2 yıllık bir savaşta, ancak davadaki oğul, amaç Ripple’yi öne çıkarmaktadır. dalgalanma davayı kazanırsa, XRP’nin seviyesi seviyelere çıkabilir.

Zincir Bağlantı: 1500 Proje!

Analistlerin Algorand altcoinleri (ALGO). ALGO, XRP’ye benzer şekilde, mevcut SWIFT sistemiyle potansiyel olarak değiştirilebilen veya entegre olabilen ISO 20022 uyumlu bir token konumunda. Algorand blok zinciri platformun yerel token’ı ALGO dahil olmak üzere çeşitli para birimi işlemleriyle yapılacak işlemler için ölçeklenebilir bir blok zinciri ağıdır Hızı ve düşük bütçeli projeler umut vaat ediyor. Uzmanlar ayrıca Cardano’ya (ADA) dikkat çekiyor. Vasil hard fork güncellemesinin lanslarının gelecek yıl için büyüme yol haritasının açıklanmasının ardından, analistler ADA’nın büyük işler başarabileceğini iddia ediyor.

Ayrıca Cardano geliştirici şirketi Emurgo’nun kurucusu Ken Kodama, yakın bir bölgeden şirketindeki fazladan 200 milyon kişi için önümüzdeki 3 yıl içinde yatırım yapacağını söyledi. Listedeki son altcoin Zincir bağlantı (BAĞLANTI). Ekosistemi 1.500’den fazla projeye genişleyen blockchain oracle şirketi Chainlink, son derece büyükbaşarmak kurdur. Buna ek olarak, SWIFT kısa süre önce blockchain veri şirketi ile ortaklığını duyurdu.

.

Leave a Comment