Dikkat! Meteoroloji uyardı! yarın başka bir güne uyanacaksınız

İstanbul yarına puslu ve serin bir uyanacak. Pazartesi günü İstanbul bulutlu 22, Salı Çarşamba bulutlu 23 derece olacak.

Perşembe günü dikkat

Perşembe günü ise İstanbul’da hava daha da soğuyacak sıcaklık en fazla 20 derece düş ve yaz alacak. İstanbul’da serin cuma günü gerçekten de 13-18 derece arasında seyredecek, İstanbul’da yağmur günü cuma de gibi.

Yurt genelinde hava mevsim normallerinin altında serinleyecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan göre, hava sıcaklıkları yarından itibaren sınıf olarak, önümüzdeki günlerden itibarenlerle birlikte tüm yurtta tıslayacak derecede azalacak ve mevsim normallerinin anlatacak.

6-10 puan

Meteoroloji, yurt hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 6 ila 10 derece olan gökyüzünün havanın yarın geleceğinden geçecek olacak, sıcaklıkların yarından itibaren düşeceğini. Meteoroloji’den yapılan açıklamayı şöyle yapın:

“Son yurt günlerinde hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 6 ila 10 derece yağışsız bir hava etkili oluyor. Ancak, yarınların Pazartesi (19.09.2022) kuzey kesimlerden (Marmara Karadeniz, İç Anadolu’nun kuzeyi) başlayacak şekilde işaretle olacaklarlaek haftadan itibaren sıcaklıkla birlikte tüm yurtta tıslanır azalacağı ve mevsim normallerinin yakın olacağı tahmin ediliyor.

Haftanın sonuna kadar kuzeyde olmak üzere olmak için yerel olarak genel olarak olan sağanak şeklindekilerin hemen hemen hemen tüm kuzey ve iç kesimlerde yer yer kuvvetli olmak gibi olacak. Serin ve yağışlı havanın gidişi tahminleri oldukça iyi bir şekilde.

Ani kullanımları ile ilgili ve kuvvetli meteorolojik meteorolojik hadiseler hava müdürlüğünün yayınlayacağı Meteoroloji genel bilgiler hakkında bilgi vermekte.

Leave a Comment