Dışarıyı hiç görmedi! 7 yıldır evde hapis…

class=”medyanet-inline-adv”>

Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya bağlı olduğu Attendorn kasabasında 8 yıldır bir kızın çocuğunun kendisi tarafından yaklaşık 7 evde tutulduğu ortaya çıkmaktan çıktı. Kız çocuğununannesinin evinin bölümünde, evde sadece çocukluk geçirmekte olan başka bir hayatın içindedir. Küçük kız, bir ihbar üzerine 23 Eylül’de polis ve Gençlik Dairesi tarafından kurtarıldı.

MERDİVENLERİ ÇIKAMADI

Savcılık, polislerin çocuklarından alınmak üzereyken merdivenden çıkmakta zorlandığını belirtti. İlk olarak sağlık kontrollerinin yapılması için götürülen çocuğun sağlık bakımının iyi olduğu tespit edilirken, cinsel istismar veya şiddete maruz kalmadığı açıklandı. Savcı Patrick Baron, çocuğun en oğlunun 1.5 yaşlarındayken yaşanan olaylarda yaşanan yaşamdan herhangi bir şekilde ayırt edilmedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

İLK KEZ ARABA GÖRDÜ

çocuk, ormana, hiç araba orman ve anlatılanları görmüş, bunlar ilk kez zamandan çıktıktan sonra gördüğünü söyledi. Anne ilk sorgusunda çocuğunu evde hapsettiği açıklamadı. Aynı şekilde büyükanne ve büyükbaba da demek. Serbest bırakılan görüşmeler hakkında ayrıntılı bilgilendirme hakkında soruşturma başlatılıyor. Kızın İngiltere’da yaşanılan olaylar, bir çıkarının polise iddiada düşünüldüğünde ortaya çıkar. Küçük çocukların velayeti annesinden alındı ​​ve Gençlik Dairesi tarafından koruyucu aileye yapıldı.

.

Leave a Comment