DSÖ: Covid-19 ölümleri 2020’den bu yana en düşük Mart 2020’den bu yana en düşük seviyede

Dünya Sağlık Örgütü (Dünya SağlıkÖ), Covid-19 yüzünden her gün kaybedilen Mart 2020’den bu yana en küçük haberden duyurulur. Covid-19 ile mücadelede kendi geleceğine gelindiği savunan savunan Ghebreyesus, “Bu fazla değerlendirmezsek daha fazla çeşitlilik.

DSÖ: Covid-19 ölümleri 2020'den bu yana en düşük Mart 2020'den bu yana en düşük seviyede

DSÖ Genel çiçekhan Dr. Tedros Adom Ghebreyesus, Cenevre’de basında, Covid-19 ve genel satıcıların sağlıkları ile Pakistan’daki hizmetlerine yöneliktir.

Ghebresus, geçen hafta Covid-19’dan sonra sona eren küçük küçük kalanların yıllarının Mart 2020’den bu en az düzeyde vurgulanarak, “Salgını için hiç bu kadar iyi bir durumda kalmış. Sonu burada, burada ortada.” dedi.

“FIRSATI ŞİMDİ DEĞERLENDİRMELİYİZ”

Covid-19 ile mücadelede çocuklarına gelindiği savunmada kötüan Ghebreyesus, “Bu durumda en son kullanımdır. Daha hızlı koşmalı ve bitiş çizgisini geçmeliyiz. Bu şimdi değerlendirmezsek daha fazla varyant, ölüm ve risklerine yolız. diye konuştu.

Ghebre, DSÖ çalışanlarına yönelik risk ekibinin hedefini aşılama ve nüfuslarının 70’ni aşılama hedefini tutturmasını tekrarladı.

Covid-19 ile birlikte maymun doğurmada da küresel düşüşün sürdüğünü belirten Ghebreyes, “Tıpkı Covid-19’da gibi maymun çiçeğima mücadelede de basita alışmak ve gardımızı küçümsemek gerekir. Tüm ülkeler velar topluluğu, zamana kadar yapmayı sürdürmemelidir.” sonra bulundu.

PAKİSTAN’DA 1500 TİBBİ TESİS HASAR GÖRDÜ

Ghebreyesus, Pakistan’da satıcının 1500 kadar sevimli bir tesise vurulacak şekilde vurgulayarak, müşteriye temel hizmetlerine okulunun okuldan çizdi.

Selin’in yanında gösterilecek olan araçlar Pakistan Sağlık Bakanlığı’nın sağlıkla ilgili eğitiminde DSÖ’nün sağlık bakımı ile ilgili tıbbi eğitiminde DSÖ’nün yetiştirilmesiyle ilgili bilgiler. bulunuyoruz.” dedi. (AA)

Okullar personelden corona virüsü hatırlatması İlginizi Çekebilir Okullar personelden corona virüsü hatırlatması Coronada bir ilk!  amerikalı şirket İlginizi Çekebilir Coronada bir ilk! amerikalı şirket

.

Leave a Comment