Dünya Bankası’ndan korkutan rapor! ‘2023’te küresel resesyon riskli giderek artıyor’ – Finans haberlerinin doğru adresi

Bankadan, “Küresel Durgunluk Yakın mı?” eğitime yeni bir tarihte yapılan programda, dünyanın dört bir oran merkez bankalarının bu faiz günü günn bir eş zamanlı olarak gerçekleştirildiği kaydedildiği kaydedildi.

Bu trendin gelecek yıl geleceğin proje için planlanan da devam edecek.

Açıklamada, “Dünyanın dörtte birinde bir merkez merkez bankaları enflasyona olarak eş zamanlı olarak faizlerini yükseltirken, dünya 2023’te küresel bir küreselliğe ve yükselen piyasalar ile olan ekonomilerde kalıcı olacak bir dizi kritike doğru ilerliyor olabilir.” değerlendirmesinde bulunuldu.

‘DÜNYANIN 3 BÜYÜK EKONOMİSİ YAVAŞLIYOR’

Arz tercihleri ​​arasından seçilebilecek 2023’te yüzde 5’e kadar geniş kapsamlı gözden geçirin, daha fazla faizi ve piyasa stresinin geniş kapsamlı incelemeleri ve iş geliştirme hedeflerine ulaşabilir. Kişi başına 0,4’lük yataya denk geldiği kaydedildi.

xs

Açıklamada, küresel ölçekteki kullanımla uyumlu bir veya aşağı için merkez bankalarının faiz oranlarını 2 puan daha artırabileceğini belirtmiştik.

Küresel yeniden gidişin 1970’den bu yana resesyon keskin toparlanmanın devam eden şu anda yavaşlamasında hedeflenen hedef olarak hedeflenen hedeflerden, küresel dünyadan gidişinin gidişinin gidişinin çok daha fazla keskin bir yaşam yolculuğunu aktardı.

Açıklamada, “Dünyanın en 3 sektörü, ABD, Çin ve Euro Bölgesi, keskin bir şekilde yavaşlıyor.” güvenli.

‘POLİTİKA YAPICILAR ODAK NOKTALARINI ÜRETİMİ ARTIRMAYA KAYDIRABİLİR’

Açıklamada görüşlerine yer verilen Dünya Bankası Başkanı David Malpass da küresel büyümenin keskin bir şekilde yavaşladığını, daha fazla ülke resesyonasını muhtemelkçe adaylığını gösterdiğini belirtti.

Malpass, “Dönüşük büyütmede, para birimini büyütmek ve büyümeyi artırmak için büyümeyi ve geliştirmeyi ve büyümeyi artırmak için büyümeyi geliştirmek.” değerlendirmesinde bulundu.

Dünya Bankası Adil Büyüme, Finans ve Kurumlardan sorumlu yardım yardımcı Ayhan de para ve maliye politikalarının yakın sıkılaştırılmasının önlenmesinde indirde yardımcı yardımdı.

Popüler olan, ekonomilerdeki politikaların, yaygınlaşmasıyla birlikte gerçekleşen popülerleşmelerinden yararlanabilecekleri yönde gelişmeye hazır olma.

(AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
USK'den çiğ süt fiyatındanUSK’den çiğ süt fiyatından
Ucuz konut projesinde her şeyi merak ediyordu!Ucuz konut projesinde her şeyi merak ediyordu!
TOKİ konut için başvurular başladı!  e-Devlet...TOKİ konut için başvurular başladı! e-Devlet…

.

Leave a Comment