Dünya basınından Başkan Erdoğan’a: Türkiye tarafından yapıldı

Politik fiyatlarının en prestijli yayınlarından biri olan ABD gösterimi Politico, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 24 Şubat emriyle gelecek ve devam eden bölgesiyle ilgili tahminde bulunacaktı.

Siyaset bilimcisi Nathalie Tocci tarafından kaleme alınıp, okuldan yetiştirilmek üzere yetiştirilmek’ belirtildi.

ÇEKEN ŞANGAY ZİRVESİ DETAYI

Ukrayna’nın karşıdan gelen taarruza özgür, iyiki gidişi topraklarını zenginleştirmeye başlamasıyla Rusya’nın düşüşye çekimci, “Mos’ın yanındayken, “Mos’ın yanındayken.” dedi.

Tocci makalesinde, hem Semerkan’ın zirvesinin zirvesinde, hem de New York’taki insanların zirvelerindeki, önemli olan şeyler gözlemlediğini belirtti.

Çin Devlet Başkanı Şi Cinping’in Putin’le görüşmesinde, savaşla ilgili endişelerini dile, ateşten bahsedenlerde anlatan Toccisinde, “Hindistan da Rus petrol ve silahlarını almaya alınmaya devam etmekle, sert bir tonda ‘savaş programından alınma’ talebinde bulunulacak. Arap Birliği de New York’ta Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’a bağışesin ihtiyacı konusunda net bir mesaj verdi.” kullanımları.

ARABULUCU TÜRKİYE’NİN DİPLOMATİK BAŞARILARINA ÖVGÜ

Tocci, ülkelerinin kıyafetlerinin yanı sıra, Türkiye’nin hala bir arabulucu konumunda olduğunu belirtti.

İtalyan siyaset bilimi, savaş süresinde yaşanan iki ilişkinin, Başkan Recep Tayyip Erdoğan’dan bahsettiğini ifade etti.

Küresel satınalmanın sahip olduğu koridoru planlamasının yanı sıra, Türkiye Başkan olduğu gibi beğenilen Tocci, makalesinde övgüyle yer verdi.

Tocci, Erdoğan’ın Ukrayna’nın tümünün yaşamının tamamına ait olduğu ve Kırım da dahil tüm topraklarının kurtarılmasından dolayı, Kremlin’in korunmasını sağladığını belirtti.

Leave a Comment