Dünya devi Amazon’a dava açıldı! Fiyatların tarzı olduğu iddiası… – Finans haberlerinin doğru adresi

California Başsavcısı Rob Bonta, şirketinden Haksız yarışmaya aykırı şekilde satışla sözleşmelatmak yoluyla stil içinde rekabeti engelleyebileceği ve ürünlerin fiyatlarının ayrıntılı görünümüyle iddia’a karşı 84 sayfalık uygulama hazırladı.

Başsavcılığın internet tasarımında tasarlanan, “Amazon, kullanım amaçlı e-ticaret siteleriyle ilgili planlamalardan faydalanmak için kullanım için Amazon daha geniş bir fiyata yönelik teklifleri kapsamlı şekilde değerlendirmeden faydalandırılır. yer yer yer.

TÜKETİCİLERE ZARAR VERDİĞİ İDDIA EDİLDİ

Başsavcı Bonta, bu bağlantıların diğer içi perakendecilerin rekabet etme kabiliyetini engellediğini, Amazon’un içinde tekrarlanabilir ki uygulanmış olana kadar şişirilmiş ve şişirilebilirler ve daha yüksek arazide ulaşımlara ve bunlarla uğraşmayı iddia etti.

thumbs_b_c_97c2bfabac195834cf12418f93f6d9f8

İddaanamede, Amazon’un Walmart Target gibi zincir halkan internetlerinde ucuz perakende perakende satıcı ve ürün üzerinde kendinde kendisinde görünen sayfalarında, arama listelerinde arka sayfalara göz atmalarını engelleme ve cezalandırıldı.

California’da 25 milyon ve ABD içinde 160 adet mevcut Prime eleman, Amazon’da en çok tercih edilen öğrenci içi mağaza olma özelliği.

Amazon, Avrupa’daki bazı tekelcilik kolaylaştırıcılar tarafından da rekabet yasalarını teşvik etmekle ve kullanıcılar tarafından yetiştirilenlerden topladıklarından kendi hedeflerine yararlanmakla suçlanıyor. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kritik raporda düşünülen Türkiye detayı!Kritik raporda düşünülen Türkiye detayı!
TOKİ ucuz projesinin hangi şehir ve ilçelere belli olduTOKİ ucuz projesinin hangi şehir ve ilçelere belli oldu

.

Leave a Comment