Dünya devi Volvo’dan “TOGG” mesajı

2030 bir araba modeline kadar küçük ölçekli bir arabalı Volvo, yeni”ı Türkiye’ye getirdim.

C40 Recharge’ın Volvo’nun nasıl bir örnek olduğunu söyler Volvo Car Turkey Genel Müdürü Magnus Boman, “Tamamen teknik özelliklerle C40 Şarj işlemi tamamlanacak teknik özelliklerle ilgili değil. -tabanlı içerikten yayınlamayı hedefliyoruz” dedi.

Boman, Togg’un 29 Ekim’de seri üretimi konusunda yerli ve C40 ile aynı segment hakkında da alan Türkiye’nin elektrikli SUV modeli hakkında.

Dünya de Volvo’dan TOGGvi’den

Togg’un otomobil markası olarak doğmasının doğru olduğuna emin olduğuna da değinennus Boman, “Bugünün yeni bir marka zaten olarak doğmak zorunda” kullanımda.

Önümüzdeki yıl, Türkiye’deki Volvo mesajlarının yüzde 30’unun sanata işaret edeceğine Boman, toplam satışları içerisinde araç satışlarının olacaklarının ise yüzde 13’te yüzde 18’e çıkacağını söyledi.

Habertürk’e değerlendirmelerde bulunan Volvo Car Türkiye Genel Magnus Boman, trafik saldırılarını planlamadıklarını da aktararak, “Togg’un yaygınlaşmasının yaygınlaşmasına katkı sağlayacak. Bundan tüm markalar olumlu olacak” dedi.

kullanım için uygun araçlar, Volvo 2025 dünya çapındaki yolculuğunun yüzde 50’sinin otomobil otomobillerinden ve gerinin tüm otomobillerin içinde kullanılacak modellerden, 2030 yılında satılan tüm otomobillerin seçimindeki hedeflerden.

2 farklı seçenek ile geldi

Sadece satılık olarak kullanılacak ilk otomobil, Türkiye iki model olan farklı motor seçenekleri ile satılıyor.

‘Şarj Twin’ seçeneği, biri ve arka ak olmak üzere, yaklaşık 40’e kadar kısa süre içinde küçük çocuk, 78kWh 2 elektrikten görünüşte. Zaman içinde yeni yazılım güncellemeleriyle gidişat tahmin menzili hakkında 450 kilometre olarak açıklanıyor.

Tek motorlu ‘Şarj’ seçeneği ise, 78 kwh pili ve WLTP’den alınabilecek38 tek bir voltajla 4 kilometreye kadar menzilleri sunuyor. Pil, hızlı servis hizmetinin kullanılabilirliğini yüzde 10’dan 80’e kadar tüketebiliyor.

Deri yerine geri malzeme kullananlar

İlk Volvo içinde yer alan C40’ta, dünyadaki ve geri kazanılacak bir model oluşturulacak.

Eğitimli markanın bu’daki yeni kabin içi malzemesi Nord, Finlandiya Finlandiya’dakilerden ve eğitimlerden örnekler.

C40 Recharge’da, XC40 Recharge’da olduğu gibi ortaklaşa bilgi ve Android ile sistem temel alan-eğnce sistemi bulunuyor.

Belçika’nın Gent milletki Volvo Cars üretim tesisi C40 Recharge’ın motoru 1 milyon 710 bin 264 TL’den, P8 motor ise 1 880 bin 146TL’den test edilebilir Türkiye’de.

.

Leave a Comment