Dünya Kupası arası öncesi Süper Lig’de neler oldu? Bence skandal, küfür verici…

class=”medyanet-inline-adv”>

Süper Lig, Dünya Kupası’na girdi. Hadi Ben Kaçtım’da Okay Karacan oğlu haftayı ele aldı.

Beşiktaş haftayı maç yapmadan tamamladı. Fenerbahçe, Pedro’nun kırmızı kartının bedelini ağır ödedi. Galatasaray ise lgin en iyi savunma takımı Başakşehir’i 7 golle mağlup ederek hafta sürprizini yaptı.

Okay Karacan’ın anlatımıyla ipuçlarının tüm detaylarıyla masaya yatırıldığı Hadi Ben Kaçtım yeni bölümüyle yayında…

VİDEONUN TAMAMİNİ SPOR ARENA YOUTUBE KANALINDA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Dünya Kupası arası öncesi Süper Ligde neler oldu Bence skandal, garanti verici...

“BENCE BİR SKANDAL, UTANÇ VERİCİ”

“Hayatımızda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyoruz. Ligi ve Avrupa kupalarını kısa sürede bitirdik. Bana uzantıları bu kupada olmamamız bir skandal. üretici bir ülke barındırıyor iddiasak ve sadece takımlardan giden oyuncuların sayısı haber oluyorsa külliyen zarardayız demektir.”

class=”medyanet-inline-adv”>

Dünya Kupası arası öncesi Süper Ligde neler oldu Bence skandal, garanti verici...

“ESAŞ ADAM FENERBAHÇE”

“Esas adam yenildi. Esas adam Fenerbahçe. Hem Avrupa’da hem de Türkiye’de yollarına devam etti. Kupa arası geldi.”

“İSA ÇOK DOĞRU BİR PLANLAMA YAPTI”

“Fenerbahçe’de Jorge Jesus çok doğru bir planlama yaptı. Oyuncularının normal olarak tükeneceğini görerek planlama yaptı. Araya Dünya Kupası girdi. Jorge Jesus’u kutlamak gerekiyor. Fenerbahçe ile Galatasaray arasında iki puan var diyor. Geçen sene Avrupa’yı taşırken ligde 13’lere kadar düştü. Türk futbolunda Avrupa ile ligi birlikte götürmek zayıftır.

class=”medyanet-inline-adv”>

Dünya Kupası arası öncesi Süper Ligde neler oldu Bence skandal, garanti verici...

“BUNU DEME HAKIMIZ YOK”

“Evet Crespo varsa Crespo ile başlanır ancak konu Jorge Jesus ise ‘Neden Crespo ile başlamadın mı?” deme hakkımız yok. Geriye gideceğimiz yönümüz zaman hep doğru oyuncular, doğru zamanda, doğru yerde kullanıldı. Bunu deme hakkımızı doğurmuyor.Jorge Jesus ilk kez hakemlerle ilgili konuştu, sezonun ikinci bölümünde farklı beklentilerin göstergesi bu.”

“FAVORİ FENERBAHÇE, ŞENOL GÜNEŞ SIRADIŞI İŞLER YAPMALI

“Şampiyonluk favorim Jorge Jesus. Galatasaray sistemini oturttu. Şenol Güneş’in beklenmeyen işler yapması gerekiyor. Mertens ve Icardi, Galatasaray’ın büyüdüğünün büyüdüğü vardı. Burada en büyük hedef ekibin geride bıraktığı yemekte bile para vermediğisun, seversin bu memleketi. Galatasaray bir takım oldu.Okan Buruk’a hakkını vermek gerekir.”

class=”medyanet-inline-adv”>

“TRABZONSPOR AÇLIĞINI KAYBETMİŞ”

“Fenerbahçe – Galatasaray yılı olacak. Trabzonspor’un düşüşünü artık anlamlandırabiliyorum. Trabzonspor ve şehir açlığını kaybetti. Trabzonspor’un tam olarak hikayesi bu.

EMRE BELÖZOĞLU NE DEMEK İSTEDİ?

“Mahmut Tekdemir’in eşinin paylaşımına gerek yoktu. Mahmut’u sıkıntıya soktu. Emre Belözoğlu’nun “seviyemizin ne olduğunu anladık” cümlesi aslında kendi takımını küçümseyen bir mesaj içeriyor. Hem Avrupa hem de lige götürdüler.Arkalarında onları güdü edece medya ve tribün Yok.Diğerleri gibi yaşam alanları değiller.Bence Emre Belözoğlu orada ‘biz çok kötüyüz, seviyemiz bu’ demek istemedi, ‘arkadaşlar öyle bir saldınız ki seviyeniz ortaya çıkmak’ istedi.”

.

Leave a Comment