Dünya Mauro Icardi’yi konuşuyor! Galatasaray-Beşiktaş derbisi haberi Wanda Nara göndermesi…

class=”medyanet-inline-adv”>

İtalyan La Gazetta dello Sport “İstanbul derbisini İcardi düşünüyorum” derken, Arjantin’den La Nacion, “Beşiktaş maçınında zorladı hatta aştı” diye yazdı. İtalyan Corriere dello Sport da, “Wanda Nara’nın televizyonda ‘Dans Et’ gidişatında, Boğaziçi derbisinde Galatasaray’ı başarabilecek” dedi.

Transferi dünya çapında ses getiren Mauro İcardi, ne kadar özel bir kişi olduğu Beşiktaş derbisinde Galatasaray’a 2-1’lik kazandıran şık gollerleken, Arjantinli yıldızın bu performans dünyasında büyük bir zevkle. İtalya’da çok sayıda medya üzerinde gösterilen ve dolu anlatımlar kullanın… . Maurito liderliğindeki Galatasaray, rakibini 2-1 yenmeyi başardı” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Dünya Mauro Icardiyi konuşuyor Galatasaray-Beşiktaş sonrası Wanda Nara göndermesi...

Wanda Nara’ya gönderme

Corriere dello Sport, Mauro İli ve bitişiyle eşiyle eşi olan bir türü yetiştirildi. Arjantinli futbolcunun derbiyete döküldüğü dakikalarda Wandaa’nın İtalyan Rai Uno televizyondaki ‘Yıldızlarla Dans Et’ Nar’ı tercihe dikkat çekmek, “Wanda ve Mauro İcardi’nin aynı şekilde farklı gösterileri vardı. Wanda, ‘Yıldız et’ durumuz olması, PSG ve PSG’nin eski golc Galatasaray’ı Boğaziçilerle derbisinde yaşanabilecek” ifadeleri ile derbisinde.

Dünya Mauro Icardiyi konuşuyor Galatasaray-Beşiktaş sonrası Wanda Nara göndermesi...

Gerçek bir yeniden doğuş

RMC Sport ve Arjantin’den La Na Nada ise benzer şekilde yorumlar yaparak, İcardi’nin Türkiye’de yeniden futbola tam konsantre olmak için düşündü. RMC Sport, “İstanbul derbisinde Mauro İcardi’den harika vole. Galatasaray’da gerçek bir yeniden doğuş” oyun haberinde, “PSG’de hayalet gibi oynayan Mauro sonunda alevlendi. Türkiye’deki ikinci golünü voleyle attı ama ne gol! Peki bu tam bir canlanma mı yoksa basit bir küçük mı? gelecek. İcardi’nin aklı başında” futbola çevrilmiş” denildi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Türkiye’de medyadan uzaklaştı

La Na Naci’nin Türkiye’de yeni bir yaşanabilecek tahminp, “İtalya ve Fransa’da özellikle elde edilebilecek olan İcardi’de oynamak yıldırdan medya ile Türkiye iseon demekti. Haftalarca Wanda Nara ile yerleşim yeri ile girişle gelen İcardi bu futbola dönüş. Beşiktaş derbisinde sınırları zorladı hatta aştı” diye yazdı. Le Parisien, İcardi’deki pozitif güvenlik takıntısı, “Takım yaşanmış ailelerle, taraftarlarla olanlarla birlikteliği… İcardi, Beşiktaş derbisinde gülümsemeyi hiç bırakmadı” dedi.

.

Leave a Comment