Dünyaca ünlü kahin Baba Vanga’nın öykü öyküna boğdu! “2024’e kadar devam edecek”

1911 yılında Osmanlı Devleti’ bağılı Ustrum gelenca’daki bir çiftlikte gelen Baba Vanga, yaşadığı kasırga felaketinde yaklaşık 2 kilometre sürüldükten sonra gözleri kaybetti. Görme kaybetmesi dönüm noktası oldu. Baba Vanga mistik ve paranormal olaylardan sonra gerçekleşecek olan Baba Vanga’nın kullanımına yönelik kehanetleri tüm dünyada konuşulmaya devam ediyor. 11 Eylül, İngiltere’nin AB’den ayrılmış, ABD’nin eski başkanı Barack Obama’nın seçimleriyle, pandemisi ve Rusya’nın savaşını öngören kehanet gündem Baba Vanga’yı tahminen kehanet kehanetiyle Rusları ölümna boğdu ile ilgili.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

1

Ukrayna Savunma Bakanlığı İstihbarat Müdürlüğü tarafından bir gönderide adı açıklanmayan bir Rus askerinin karısıyla olan konuşmalarına yer verildi. Rus askerinin eşiyle yaptığı telefon görüşmesinde Baba Vanga’nın bitimine ilişkin kehanetini gözyaşları içinde tadıyla duyuldu.

kpaka yeni

İkili arasında konuşmada Rus askeri ordudaki görevinden kaçan geçişten gelenlerden, askerin Vanga’nın sözünden 2024 kadar sürecek kehanetini. Rus askerinin eşinin telefon konuşmasındaki, “Vanga’nın tahminine göre hepsi 2024 yılında kadar. Seni 2 yıl göremeyeceğim. Bunu yapamam” sözleri sosyal medyaya damga vurdu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesai saatleri içinde en çok yapılan kent! Mesai saatleri içinde en çok yapılan kent!
uluslararası 60 yaş farkı olan gelin ve damada tepki yağdıuluslararası 60 yaş farkı olan gelin ve damada tepki yağdı
Ünlü isme yakın markaj!  “Ücretsiz VIP Nitro...”Ünlü isme yakın markaj! “Ücretsiz VIP Nitro…”

.

Leave a Comment