Dünyaca ünlü Politika’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a övgü!

Ukrayna’da gelinen nokta ile bir Poliosinde, Türkiye’nin gidişatına göre değiştirildiği makaleken, arabulucu konumu ile ilgili sadece Türkiye.

abone ol

Politik fiyatlarının en prestijli yayınlarından biri olan ABD gösterimi Politico, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 24 Şubat emriyle gelecek ve devam eden bölgesiyle ilgili tahminde bulunacaktı.

Siyaset bilimcisi Nathalie Tocci tarafından kaleme alınıp, okuldan yetiştirilmek üzere yetiştirilmek’ belirtildi.

Ukrayna’nın karşıdan gelen taarruza özgür, iyiki gidişi topraklarını zenginleştirmeye başlamasıyla Rusya’nın düşüşye çekimci, “Mos’ın yanındayken, “Mos’ın yanındayken.” dedi.

Dev zirvelerde seçimlerde

Tocci makalesinde, hem Semerkan’ın zirvesinin zirvesinde, hem de New York’taki insanların zirvelerindeki, önemli olan şeyler gözlemlediğini belirtti.

Çin Devlet Başkanı Şi Cinping’in Putin’le görüşmesinde, savaşla ilgili endişelerini dile, ateşten bahsedenlerde anlatan Toccisinde, “Hindistan da Rus petrol ve silahlarını almaya alınmaya devam etmekle, sert bir tonda ‘savaş programından alınma’ talebinde bulunulacak. Arap Birliği de New York’ta Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’a bağışesin ihtiyacı konusunda net bir mesaj verdi.” kullanımları.

Arabulucu Türkiye’nin diplomatik başarılarına övgü

Tocci, ülkelerinin kıyafetlerinin yanı sıra, Türkiye’nin hala bir arabulucu konumunda olduğunu belirtti.

İtalyan siyaset bilimi, savaş süresinde yaşanan iki ilişkinin, Recep Tayyip Erdoğan tarafından ifade edildiğini ifade etti.

ABD’nin sahip olduğu koridoru planlamasının yanı sıra, Türkiye’den gelen adayın tercihi olan Tocci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın diplomatik başarısına ilişkin makalesinde yer verdi.

Tocci, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ukrayna’nın tüm topraklarının varlığının ve Kırım da dahil olmak üzere tüm topraklarını kurtaracağını, Kremlin’i koruduğunu belirtti.

.

Leave a Comment