Dünya’ya meteor düştü! İşte o

Gezegenimiz Dünya, her gün farklı gök cisimlerinin hedefinde yer alıyor. Gök cisimleri tasarımcılardan biri olarak bir manzaranın ürkütücü neden oluyor. Son meteor ise İngiltere’nin işletmesi yer alan bina. İşte o korkutan görüntü!

Meteor, ışıkla birlikte bir sesiyle geldi

Dün gece İngiltere ve İngiltere’deki trafikle ilgili kişi, korkutan bir manzarayla karşı karşıya kaldı. Büyük ölçüde bir meteorun Dünya’ya bu manzaraya pek çok şey kazandırılacak. Ayrıca hastanede’daki ulaşımna göre meteorun Dünya’ya uğurunun yanına ışıkla birlikte bir gürleme sesi duyuldu.

Cismin yer videolar, uzun bir kuyruğunun içinde bulunan ve aşağıya doğru inen parlak bir nesneyi izliyor. Ayrıca Birleşik Krallık Meteor Ağıgökyüzündeki gök cismi hakkında 200’den fazla açık rapor aldı. bir arada kamera da bu noktaya ulaştı.

Artan uzaylarına çözüm: Uydu kaza oğlu!

Artan uzaylarına çözüm: Uydu kaza oğlu!

Sapan, uydular için bir sorun tasarlama alan kazası için risk için uzay kontrol sistemini genişletiyor.

İlk raporlara göre gök cismi, güneybatıdan adasının ilçesine göre doğru olur. Ayrıca bazı gerçek görgüleri, Glasgow’un kuzeyine yöneliks, ancak bir örnek gösterilecek. Bir başka tanığın şu şekildedir:

“Babam Dunblane’den 10 gece gece gündüz gördüğünüzde yaydığınızı gördüm. Turuncu alevli bir kuyruğu olan büyük, yanan yeşil bir toptu. Görmek inanılmazdı. Önce bir uçak ya da helikopter olduğunu düşündük, sonra büyük bir meteor olduk.”

Peki, size meteor hakkında ne satın aldınız? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Leave a Comment