Düzce’de halk ulaşımına saldırı! Motosikletten açıldı

Düzce’deki olay dün akşam Bahçeşehir yolu bağlantısı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgilerle Düzce’den Bahçe’e giden ve içinde yolcu bulunan yolcu otobüsünün M.Ş. ile üzerinizdekiteki 2 kişi arasında yol konuşma vermesı.

AW715869_02

MOTOSİKLETTEN ATEŞ AÇTILAR

Ancak ancak tartışmanın büyümemesi için araç sürücüsünün bulunduğu yerden devam edebilir. Silahlardan haberdar olan minibüsteki yolcular durumue bildirilir.

icide-yolcu-bulunan-minibüs-silahli-saldiri-ani-kamerada_3450_dhaphoto2

İhbar doğrultusunda yerine polis tarafından gidilecek, minibüse üç mermiden uygun bir hedef seçin.

AW715869_07
Ekiplerin çevrede attığı arama saldırısını saldırganın Ü.Ç. olduğu tespit edildi. Ekipler Ü.Ç’yi olay yerine yakın bir yerde karşılaştık.

icide-yolcu-bulunan-minibüs-silahli-saldiri-ani-kamerada_3450_dhaphoto4

“OTOBÜSÜMÜZE SİLAHLI SALDIRI DÜZENLENDİ”

Silahlı saldırı olayı trafik kazası halk otobüslerinde incelemelerde Belediye Başkan yardımcı Hasan Günden, “Akşam ulaşımı ile ilgili saldırıda. Polis’i devam ettiriyor. Saldırının amaçlandığı şekilde gözden geçirilecek. Ancak şu yolda yol verme konuşması olarak görülüyor. Bütün yolcularımıza geçmiş olsun” dedi.

AW715869_01

GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Diğer taraftan otobüs sürücüsü ile ilgili kişilerle tartışması, tartışma haberlerine otostop ateş etme yansıdı. Motosikletlerde seyir halindeki şahıslar, halk otobüsünün gözlerin çekici.

AW715869_05

Otobüs şoförü ile üzerindeki satışların ardından tartışmaya başlıyorlar. Otobüs şoförü yolunda ilerlerken otobüsün arkasından kalanten otobüs halküne ateş ediliyor. Şahısların ateş etmesiyle ise otobüs yolcuları büyük panik yaşıyor. (AA-DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kayseri'de korkunç!  Restoran cansız hale getirilebildiKayseri’de korkunç! Restoran cansız hale getirilebildi
Komandolar etten duvar ördü!  Adliyeye böyle büyütülmüşlerKomandolar etten duvar ördü! Adliyeye böyle büyütülmüşler
Üniversite sevinci 6 saat 15 dakika sürdü!  'Kazandınız' dediler ama...Üniversite sevinci 6 saat 15 dakika sürdü! ‘Kazandınız’ dediler ama…

.

Leave a Comment