Ekrem İmamoğlu’ndan belediye başkanı

CHP’li 10 büyükşehir belediye başkanı, Ordu’da düzenleme “Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşması” bir araya geldik, ardından esnaf ziyareti gerçekleştirdik.

İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu, toplantının ardından esnafı ziyaret etti.

İmamoğlu, Ordu merkezdeki yurttaşların hayalleri. İmamoğlu, burada yurttaşların Aday adayı ile ilgili olarak; “Endişe etme, altılı masa en doğru kararı verecek” dedi.

ORDU ÇIKARMASI

CHP’li 11 Büyükşehir Belediye Başkanı, bugün Ordu’da bir araya geldi. CHP Genel Başkan yardımcısı Seyit Torun, Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşması’nın bildirisini açıkladı.

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan’ Seyit Torun, Orduda CHP’li Belediye Başkanları ile birlikte; “Büyükşehir Belediye Başkanlarımızla bir kere daha çiziyoruz; bu itibar öldürmelerine asla ve asla pabuç vermeyeceğiz. İktidarı bir kez daha uyarıyoruz; bir belediye başkanımıza saldırı saldırı tüm belediye başkanlarımıza yapıldı. Bu baskılara karşı tüm demokratik ve hukuk haklarımızı kullanmaktan geri asla durmayacağız. hiçbir engelleme bizi yıldırmaz” açıklamasını yaptı.

CHP’li büyükşehir belediye başkanları ortak bildirisinde “İktidarı bir kez daha uyarıyoruz” adı geçen, “Bir belediye başkanımıza saldırı tüm belediye başkanlarımıza yapılmıştır. Bu baskılara tüm demokratik ve yasal haklarımızı kullanmaktan geri asla durmayacağız” denildi.

Leave a Comment