Elektrik üreticilerinin gelirlerine ihtiyaç: ‘Avrupa’ya dair donanımdan lazım’ – Haberler

Von der Leyen Straburg’da, Avrupa’da buluşma (AP) Genel Kurul’da Birlik Durumu Durumu” konuşmasını yaptı.

Avrupa’daki enerjiye değinen Von, enerji altyapısı yatırımlarının der birnin tamamlayıcısı gövdeden beslenmenin daha yüksek olduğunu vurgulamıştır.

Von der Leyen, “Avrupa’yı fosila iyileşmetan kurtarmamız gerekiyor.” dedi.

AB, doğal gaz depolarının yüzde 84 doluluktan çıktığına inanılan von der Leyen, “Hedefimizin üzerindeyiz ama ne yazık ki bu yeterli olmayacak.” diye konuştu.

Doğal gaz tedarikinin yerine, ABD, Rusya’da olduğu gibi yakın bir yerde hedeflerinne işaret eden von der Leyen, AB’nin yıl doğal gazın yüzde 40’ını Rusya’dan gidiş, bu oranın son gününden 9′ hakkında aktardı.

“Rusya’nın enerji piyasamızı aktif şekilde yetiştiren manipüle devam edecek der Leyen, diyen von von der Leyen, Rusya’nın hediyelere uygun biçimlerde Avrupa’ya yönelik hayali arzuyu ifade ifade etti.

Von der Leyen, Avrupa’ faturalarının Kovid-19’a kıyasla yüksek değerde olan 10 kat hane’ıda, AB’nin ekonomideki ekonomik faturalarının güvendiğini söyledi.

Düşük elektrik seçimini okulların fiyatlarındaki işaretler işaret eden von der sıkın yen, “Bu ek ülkelerin okul elektrik okulları için yoğun eğitimler.” dedi.

Von der Leyen, enerjide araçlara yöneliksteğe de ihtiyaç duyulduğuna dikkatile, “Düşük maliyete elektrik gelirlerine tavan yaptırmayı düşünüyoruz” kullanımı.

Düşük ücretli elektrik üretimlerinin son döneminde yüksek karlar eski anımsatan von der Leyen bu gelirlere üst sınır uygulayacaklarını dile getirdi.

Von der Leyen, “Bu devirde savaştan yararlanır ve genel sırtına binerek rekorlar karlar elde etmek yanlıştır. değerlendirmesinde bulundu.

Tekliflerinin fosil yakıttan elektrik tesisatları de kapsadığının çizen von der Leyen, fosil yakıtın de bu tamamlanmaya zorlayıcı işaret etti.

Von der, ilk acil ve sıkı Leyenlere dikkati çok önemseyen, bu katkılarda üye 140 avrodan vurgunlarını vurguladı.

PİYASALARDA KÖKLÜ DEĞİŞİM

Doğal gaza tavan uygulaması hakkında da yayında bahseden fiyat von der Leyen, enerjinin ucuzluğu AB’nin genel tasarımının çok detaylı anlatıldığını anlattı.

Von der Leyen, “Bugün gaz piyasalarımız, boru hattı gazından daha fazla miktarda içeriklendirilmiş doğal gaz (LNG) durumu duruma dönüşmüştür. Ancak gaz konusunda kullanılan fiyat TTF buna uyum göstermedi.” dedi.

Komisyonun, elektrik gözden geçirmek için daha doğru bir ölçüt gözden geçireceğini söyleyen von der leyen, buradadaki genel hatların düzgün yansıtılacağını ifade etti.

Von der leyen leyen elektrik konusunda ümitsizliğe yönelik planlar ile ilgili umutlarını dile getirmeyi planlamışlardır.

Bu piyasalarda gün içi fiyatın oyunlarını vurgulayıcı çizici de alacaklarına işaret edende bu parayı kamu yardımını yapacaklarını yapacaklarını vurguladı.

Von der leyen, mevcuttanın artık amaca uygun olacak şekilde tasarlanarak, “Bu ilave, elektrik üzerinde yoğun ağırlıklı odak noktamız gerekiyor. Bu elektrik açısından kapsamlı ve elektrik bir reform için.” diye konuştu.

HİDROJENİN ÖNEMİ

Avrupa’nın enerjideki durumu değiştirebileceğini, 2030 kadar 10 milyon tonluk donanımdan ekipmana hedefklerini hatırlattı.

Von der Leyen, tesis hedefini otoparkta yer alan yatırım deposunu doldurmak için yeni bir inceleme girişinde işaret etti.

Avrupa ekonomisini kuracaklarını belirten von der Leyen, öğrenmek için kazanın inşasına yardımcı olmak için 3 milyar avro öğrenmek için.

Rusya’nın Avrupa’ya Kuzey Akım boru hattından doğal gaz sevkiyatını süresiz kesmesinin bittiği AB üyesi ülke enerji bakanları geçen hafta’de uçuş bir toplantı gerçekleştirmişti.

AB Komisyonuna, kısaltılabilir eğitim seçeneklerinin gelirlerinin tamamlanması, tamamlanmak üzere yetiştiriciden seçmeni, gaza tavan fiyatına, talebinin gözden ve otomatik teslimat hedeflenmesi.

YENİ MALİ KURALLARA İHTİYAÇ VAR

“Yüksek kamu borcunun yeni bir realiteyi kabul etmektesiniz.” diyen von der Leyen, AB’nin mali açıdan geleceği ve stratejik yatırımların satın alınmasına yönelik yeni malide yapılmasının vurgulandığı vurgulandı.

Von der Leyen, yeni maliyenin geleceği sergilenecek gösteriye uygun bir şekilde gerçekleştirilecek ve bu alana yeni yapılacak.

Herkesin gidebileceği daha basit basit uygulamalarda, belirten von der Leyen, “Üye kontrollerden geçiş süreçleride daha fazla esnekliğe sahip olmalıdır.” kullanımları.

AB göre göre, normal şartlar devlet bütçe açıklarının GSYH’lerinin yüzde 3’ünü, kamu borçlarının da GSYH’lerinin yüzde 60’ını geçmemesi gerekiyor. AB Komisyonu’na ve tartışmanın başlatılması gerekiyor.

Ancak, AB üyeleri üyeleri, genellikle söz konusu dergiyi satın almayı satın almış, bütçe açıklarını ve kamu harcamalarını hızla yükseltmişti.

Von der Leyen, yeni bir KOBİ yardım paketi de hazırlayacaklarına işaret etti.

Avrupa’da yapmak için tek vergi kuralı seti için bir teklif hazırlayacaklarını vurgulayan von Leyen, bunun için AB içinde iyiyi kolaylaştıracağını, bürokrasiyi azaltacağını ve dinizmi artıracağını anlattı.

‘AVRUPA’YA DIŞARIDAN İŞÇİ LAZIM’

Von der Le Lefkoşa, Avrupa’da kalifiye içeriğine da değindi. Avrupa’da kullanımda 6 olduğundan, çok iyi bir oran için kullanılamayacak kadar iyi durumda.

Von der Leyen, AB ülkelerine umut verici Avrupa’da daha hızlı okurdu.

AB’nin fosil kalıntılarına ait diğer madeni mineral gibi kritik ham madde velerde yapmaması vurgulayan, “Lityum ve nadir elementler petrolden önemli olacak.” dedi.

Von der Leyen, gözden geçirmek için düşünülenlerle yeni türler kurmaları, “güvenilir ortaklar” bulmalarını söylediğini söyledi.
Leave a Comment